Skocz do zawartości

Wartościowa sygnatura czy link w temacie?


VeParadox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie która opcja będzie trafniejsza

Podstrona z opisem np.produktu bez żadnych linków wychodzących

Czy ta sama podstrona ale linkująca wew. do innych podstron .

Wydaje mi sie że druga opcja np. z dwoma wych. będzie lepsza ale czy na pewno?

Nie moge znaleść arta którego wczoraj czytałem ale gościu twierdził że strona która ma link wychodzący dof. do silnej strony powiązanej tematycznie zew. jest dużo lepsza niż ta sama strona bez linku?a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z sygnatur - deprecjonowane

Linki z profili - deprecjonowane

Odpowiedziałem mam nadzieję ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z sygnatur - deprecjonowane

Dobry katalog stron nie jest zły :) Blog Zgreda

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie która opcja będzie trafniejsza

Podstrona z opisem np.produktu bez żadnych linków wychodzących

Czy ta sama podstrona ale linkująca wew. do innych podstron .

Wydaje mi sie że druga opcja np. z dwoma wych. będzie lepsza ale czy na pewno?

Ale że o co chodzi? Będzie lepsza do czego i na co?

wymień więcej takowych deprecjonowanych ?

Widzę, że już ekonomia zaczyna przenikać do SEO. A to jest proste jak 2x2. nie raz pisałem, że link to link, czy będzie to link z forum, z precla czy z katalogu to jeden ... (bez znaczenia). Znaczenie będzie miała za to domena na której stoi, jej wiek, przeszłość, linkowanie, wielkość site, wielkość zaspamowania przez baranów i blastowania tego spamu. Różnica między linkami jest taka, że kilkoma dobrymi linkami zrobić to co musiałbyś zrobić kilkoma setkami linków z zaspamowanych miejsc.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto? Nie lepiej np. ten czas poświęcić na napisanie jakiegoś artykułu na blogu z jednym dwama linkami lub coś podobnego?

Łącz jedno z drugim, tj. korzystaj z różnych źródeł linków (przy forach zarówno linki ze stopek, z profilów, jak i z treści postów). Jak skupisz się tylko na jednym to nie będzie miało znaczenia, co to jest, przy masówce skończy się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexy skończ pierdzielić, że tak łagodnie powiem. Masz swoje podwórko z masówką do podpierdzielanie to skup się na nim. Czasami Twoje posty wyglądają jak pisane przez autorespondera. Nie zdążyłaś może przeczytać posta wyżej? Twierdzisz, że jest inaczej? Przestań zgrywać znaFcę, którym nie jesteś i lecisz po najmniejszej linii oporu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności