Skocz do zawartości

[Wykonam] Wszelkiego rodzaju teksty, blogi, stała współpraca


shav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem doświadczonym copywriterem, na swoim koncie mam kilka tysięcy różnego rodzaju tekstów (przeważają krótkie precle i opisy katalogów, ale zdarzają się też artykuły wartościowo merytorycznie, wpisy na blogi i ebooki) na różne tematy.

Z racji posiadania teraz większej ilości wolnego czasu poszukuje zleceń, najchętniej współpracy na dłużej, ale pojedyńcze zlecenia również wchodzą w grę.

Czym mogę się zająć?

-precle, teksty zapleczowe i opisy do katalogów, zarówno bez, jak i z synonimami,

-artykuły wartościowe merytorycznie,

-całe e-booki lub treści do nich,

-zarządzanie blogami postawionymi na wordpressie (zadbanie o formę graficzną i treści na nich),

Nie zamieszczam tutaj cennika, bo jest to sprawa do dogadania się, każde zlecenie traktuje indywidualnie, ale wydaje mi się, że będziemy w stanie się dogadać. Przy przesyłaniu ofert prosiłbym o konkrety - ilość tekstów, ich tematykę, wymagania i proponowaną cenę, postaram się odpowiedzieć w ciągu kilku godzin.

Kontakt:

pakrzystyniak@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności