Skocz do zawartości

Zakład :)


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Edytko

1) 3-cia strona to nie top10!

2) Fresh Site Bonus to nie pozycjonowanie.

3) 15 dni to nie 2 tygodnie

Ciekawe ile czasu fresh site utrzyma kilkaset punktów z systemów wymiany linków :-)?

ciekawe kiedy dostanie fitr?

W sumie fajna możliwość nowych zakładów.

:)

1) sprawdzałeś na swoich DC? U mnie wszystko w top10.

2) to nie miało być pozycjonowanie, ale wprowadzenie w top10 w 2 tygodnie.

3) Oups, tu się ryplam w obliczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie niegdzie jest - ja miałem pecha przy sprawdzaniu, oprócz tego, że taki wynik dodstałem z google.pl

i https://64.233.187.99/search?hl=pl&q=projekty+dom%C3%B3w&lr=.

A teraz na poważnie - jeżeli nie szkoda ci tych kilkuset punktów i domeny potrzymaj linki jeszcze kilka dni - bedzie to ciekawe doświadzenie przy obecnycm "szalejącym google". TO moja prywatna prośba :-).

Na marginesie od razu wyszły 2 ciekawostki.

a) większosć D.C. daje inne wyniki niż te które serwowane są z DNS'ów - czyżby Polska przypisywana byłą domyśłnie tylko do kilku D.C. ??

:) Nowy algorytm "promuje" Napie...nie systemi .. ciekaw jestem jak trwa to w dłuższej perspektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie niegdzie jest - ja miałem pecha przy sprawdzaniu, oprócz tego, że taki wynik dodstałem z google.pl

i https://64.233.187.99/search?hl=pl&q=projekty+dom%C3%B3w&lr=.

Gdzie niegdzie nie ma - konkretnie na dwóch DC. Sprawdzałam Twoim skryptem, na mcdar jest lepiej. A tutaj dowód: https://4room.pl

A teraz na poważnie - jeżeli nie szkoda ci tych kilkuset punktów i domeny potrzymaj linki jeszcze kilka dni - bedzie to ciekawe doświadzenie przy obecnycm "szalejącym google". TO moja prywatna prośba :-).

Nie spełniam próśb - zrobię to za 1000pln. Nie kilkaset punktów, ale tysiące, nie trzymam ich już, ale ściągnęłam w dogodnym momencie. Kasę możesz wpłacić na jakiegoś dzieciaczka z seo.PL :)

pozdrawiam, Edyta

ps. Mąż mi mówił: na cholerę ci to? Nawet jak ci się uda to i tak napiszą, że fuks, że linkor, że udało się edytce (protekcjonalnym tonem, bo jestem przeciez tylko dziewczyną). I gdybym utrzymała te wyniki przez pół roku (a to możliwe) to usłyszałabym dokładnie to samo. Facet, a miał rację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) większosć D.C. daje inne wyniki niż te które serwowane są z DNS'ów - czyżby Polska przypisywana byłą domyśłnie tylko do kilku D.C. ??

myśle że kluczowe dla polski są te:

64.233.187.107

64.233.187.104

64.233.187.99

Nowy algorytm "promuje" Napie...nie systemi .. ciekaw jestem jak trwa to w dłuższej perspektywnie.

badam już od 4 tygodni (na razie polskie) i wychodzi na to, że jednak coś daje :), wkrótce będe miał jako takie wyniki z zagranicznych systemów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Mąż mi mówił: na cholerę ci to? Nawet jak ci się uda to i tak napiszą, że fuks, że linkor, że udało się edytce (protekcjonalnym tonem, bo jestem przeciez tylko dziewczyną). I gdybym utrzymała te wyniki przez pół roku (a to możliwe) to usłyszałabym dokładnie to samo. Facet, a miał rację :)

Dlaczego - czy ktoś ci mówie, że coś źle zrobiłaś !? - nie. Ropoczeła się analiza przypadku zresztą FSB to nie nowość i dokładnie tego się spodziewałem w momencie kiedy mówiłaś o zakładzie. Oczywiście tak jak pisałem taki zakład rozbiłby się z pewnością o względy formalne. Faktem pozstaje, że 14 dni (no 15 dni ;-) po tamtym wątku strona wyszła na czubek - pokzazałaś co potrafisz i uważam, że było warto - z pewnością parę osób nabirze do Ciebie odrobiny respektu i szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne :P

Zdążyłem odczytać... ;)

Dla mnie w kwestiach zawodowych płeć nie ma znaczenia (no chyba, że to przysłowiowa sekretarka :) ) ale potrafię Ciebie zrozumieć! W Polsce poza szowinizmem panuje jeszcze totalny brak tolerancji (takze w stosunku do kobiet) ale to nie ten topik oczywiście.

Wracając do tematu: wynik wynikiem ale dziwnym było sie zakładać o okes 14 dni mając świadomość istnienia fresh site bonus. Uważam, że nie ma nad czym dyskutować... bo nie ma co oceniać (zapewniam Ciebie, że oceniam tylko wyniki - nawet gdybyś miała na imię Edyt to i tak miałbym takie samo zdanie) !

[edyta]

Niemniej.. teraz będę męskim szowinistą: Brawo Edyta za odwagę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nabierzesz?

a co to za pytanie ?

Że niby Poniżam Edytę czy ją obrażam?.

Do zakładu nie doszło i bardzo dobrze bo to dziecina i o zwycięstwie przeważyły by względy fromalne. Edyta mimo to "przywaliła" na frazę - uzyskała wynik i się tym pochwaliła i bardzo słusznie.

Cała zabawa zaczęła się od postu:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...ndpost&p=149257

To co nadal zrobiła Edyta nadal nie ma wiele wspolnego z porządnym pozycjonowaniem, ale nie piszę tego po to, żeby ją obrazić - zresztą sama dobrze tym wie - przeglądałem w innym wątku jej problem z fitrem i oglądałem linkowanie które zrobiła już na poważnie - jak dla mnie - raczej bez zarzutów.

Mój post był reakcją na wypowiedzi 2 forumowiczów, którzy uparcie twierdzili że wyciągają co chcą w 2 tygodnie. Wiara w szybkie efekty jest niebezpieczna. A reakcja Edyty wynikła chyba bradziej z jej przewrotnego charakterku :).

Niestety Natura ludzka jest ułomna i skutecznie podjudzani dalismy się "wciągnać" w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie zbytnio z tą poprawnością polityczną :) Jeżeli płeć ma być argumentem w dyskusji, to dyskusja ta jest bezcelowa. Faceci i kobiety różnią się od siebie, czy tego chcecie, czy nie. Natomiast o umiejętnościach kobiet w SEO przekonaliśmy się w zeszłorocznym konkursie, gdzie w pierwszej dziesiątce nie zabrakło przedstawicielek płci pięknej.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności