Skocz do zawartości

Zakład :)


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak do mnie piszesz to masz rację

Ja nie mam szacunku bo jestem feministą

Dla mnie post może pisać każdy ,Kosmita ,Murzyn ,Tranwestyta, Żwirek I Muchomorek.

I wszyscy są na równych prawach po to było równouprawnienie :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaden dla Edyty mam szacunek do ciebie żadnego - drażysz temat i pijesz, że niby nie miałem racji - wnerwia mnie to - przeczytaj co napisałem w odpowiedzi na pozycjonowanie w 2 tygodnie a czego miał dotyczyć zakład - to sa w sumie rozbieżne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół, a nożyce się odezwą (no może niekoniecznie te, o których myślałem). :P

Mrtn - robisz się nerwowy i wychodzi z ciebie druga natura. Nie masz do mnie szacunku, bo drążę temat? Spodziewałem się czegoś więcej po Tobie. Więcej luzu, bierz przykład z Kill Billa (no może poza stosunkiem do polskich wyszukiwarek :gafa: )

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności