Skocz do zawartości

Vat od faktury pro forma


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak na fv normalnej mam napisane w adnotacji że wystawiona na podstawie proformy z tego i tego dnia, muszę dwa razy podatek zapłacić ? :D

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Dlatego radzi firmom tak zmodyfikować formularze faktury pro forma, aby nie przypominały faktur. – Przedsiębiorcy powinni zastanowić się, czy na takim wezwaniu do zapłaty w ogóle wykazywać np. kwotę podatku i jego stawkę – dodaje.

I trzeba kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od interpretacji danego urzędu. Należy zwrócić się z pytaniem do naczelnika jak Wasz urząd podchodzi do zmian.

Ja wczoraj siedziałem pół dnia u swojej księgowej, która dzwoniła do mojego US. Za każdym razem kto podniósł słuchawkę była inna odpowiedź. Dlatego proponuję oficjalne zapytanie do naczelnika US.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo trzeba będzie płacić VAT od vatu:)
Przecież już płacimy podwójny podatek od własnego dochodu. Przykład - płacimy podatek od zarobionych $$$ teraz jeśli za zarobione pieniądze od których zapłaciliśmy podatek kupimy samochód zapłacimy jeszcze podatek od wzbogacenia !!!! Wiec ja się pytam w jaki sposób się bogacimy skoro na zakup wydajemy własne pieniądze !!!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak ZUS zabiera nam kasę za VAT...

Płacisz VAT do ZUSu?

...kupimy samochód zapłacimy jeszcze podatek od wzbogacenia...

To jest PCC a nie podatek od wzbogacenia. Ale przykład dobry.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności