Skocz do zawartości

Pozycjonowanie w zamian za % z dochodu strony?


Takitam

Rekomendowane odpowiedzi

...parę klientek poznałem "bardziej osobiście"...

To się nazywa barter!

Jeśli chodzi o różne rodzaje współpracy. Korzystam ze sprzętu pewnej włoskiej firmy. Jej przedstawiciel powiedział mi przy pierwszym spotkaniu, że nie wykonuje usług a tylko sprzedaje maszyny więc mogę do niego przyjść z każdym problemem. Sam mi tak powiedział ja o to nie pytałem.

Jakież było moje zdziwienie gdy nadeszła odpowiedź odnośnie konkursu ofert z wrocławskiego ZUS-u. Najwyższa cena (60 000 zł) nasza konkurencja, 40 000 my a kto dał 30 000? Mój szanowny dostawca sprzętu :) Na moje grzeczne pytanie o co kaman odpowiedział, że ktoś się u niego w biurze musiał pomylić :D

Moja wypowiedź nie dotyczy pozycjonowania ale wskazuje jak to może być z zaufaniem pomiędzy firmami ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

ja wlasnie szukam kogos do pozycjonowania lub firme pozycjonerska. Do serwisu internetowego dalem nie male pieniadze. Wszystko jest OK, ale serwis nie jest pozycjonowany. W zwiazku z tym nie wprowadzilem jeszcze oplat a ani reklam.

Mam pytanie, czy zna moze ktos kogos kto wypozycjonuje moj serwis w zamian za % z dochodu?

Dziekuje za kazda odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ile? I o jaki serwis chodzi?

Strzelam - 200 zł ?? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśli logicznie a co przeszkadza zrobić pozycjonerowi taki sam portal samemu jak potrafi zrobić TOPy? Poco jesteś jemu ty?? każdy lepszy skrypt z allegro za 200 zł wystarczę.

Typowy przykład Marek każdy wie o kogo chodzi, prowadzi portale i ich pozycjonuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśli logicznie a co przeszkadza zrobić pozycjonerowi taki sam portal samemu jak potrafi zrobić TOPy? Poco jesteś jemu ty?? każdy lepszy skrypt z allegro za 200 zł wystarczę.

Typowy przykład Marek każdy wie o kogo chodzi, prowadzi portale i ich pozycjonuje :D

moze mie chce sie opiekowac serwisem tylko wpozycjonowac go i brac za to pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to łatwo obliczyć np na adsense. Przed współpracą mówi się np żę na 1000 wyświetleń jest 1 euro zarobku. No i daję się dostęp do statystyk.... Myślę że to dobry sposób...

raz podpisalem taka umowe, placilem za wejscia. Za rok pozycjoner nie zrobil nic, to znaczy wzrost byl z 0 na 30 wejsc za dzien :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed daj spokój :D za 1000 zł miesięcznie można znaleźć 100 chętnych na opiekę na serwisem :D

Kupiłeś skrypt noclegowy na allegro?? i gwarantowano tobie 10000 zarobku w ciągu roku???

Powtórzę jeszcze raz nie jesteś ni do czego potrzebny pozycjonerowi co potrafi zrobić TOP na główne frazy noclegowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja wlasnie szukam kogos do pozycjonowania lub firme pozycjonerska. Do serwisu internetowego dalem nie male pieniadze. Wszystko jest OK, ale serwis nie jest pozycjonowany. W zwiazku z tym nie wprowadzilem jeszcze oplat a ani reklam.

Mam pytanie, czy zna moze ktos kogos kto wypozycjonuje moj serwis w zamian za % z dochodu?

Dziekuje za kazda odpowiedz.

Wiesz, pozycjonowanie to inwestycja, więc jeśli Cię na to nie stać, nie baw się w "internetowe biznesy"

Może odwrócimy

Tym mi szukaj Klientów na pozycjonowanie w zamian za % od mojego zysku (po odliczeniu kosztów i podatków) z tych Klientów, co Ty na to?

edit: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o serwis noclegowy. Na raze mam 1800 klientow ale trudno bedzie pobierac od nich oplate jak prawie nikt ich nie kontaktuje prez moj portal. Od czasu do czasu ktos zaplaci za reklame na miesiac lub na 3 ale to wszystko.

Ile ? to zalezy jak sie dogadamy.

Ja Cię pytam ile $ już zainwestowałeś, a Ty mi piszesz, że to zależy łod mła?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed daj spokój :D za 1000 zł miesięcznie można znaleźć 100 chętnych na opiekę na serwisem :D

Kupiłeś skrypt noclegowy na allegro?? i gwarantowano tobie 10000 zarobku w ciągu roku???

Powtórzę jeszcze raz nie jesteś ni do czego potrzebny pozycjonerowi co potrafi zrobić TOP na główne frazy noclegowe

nie z allegro, ale dzinki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o serwis noclegowy. Na raze mam 1800 klientow ale trudno bedzie pobierac od nich oplate jak prawie nikt ich nie kontaktuje prez moj portal. Od czasu do czasu ktos zaplaci za reklame na miesiac lub na 3 ale to wszystko.

Ile ? to zalezy jak sie dogadamy.

Ja Cię pytam ile $ już zainwestowałeś, a Ty mi piszesz, że to zależy łod mła?

wydalem juz 50tys, wiec albo treba to pozycjonowac albo sprzedac, ale sprzedac sie nie oplaca

Witam,

ja wlasnie szukam kogos do pozycjonowania lub firme pozycjonerska. Do serwisu internetowego dalem nie male pieniadze. Wszystko jest OK, ale serwis nie jest pozycjonowany. W zwiazku z tym nie wprowadzilem jeszcze oplat a ani reklam.

Mam pytanie, czy zna moze ktos kogos kto wypozycjonuje moj serwis w zamian za % z dochodu?

Dziekuje za kazda odpowiedz.

Wiesz, pozycjonowanie to inwestycja, więc jeśli Cię na to nie stać, nie baw się w "internetowe biznesy"

Może odwrócimy

Tym mi szukaj Klientów na pozycjonowanie w zamian za % od mojego zysku (po odliczeniu kosztów i podatków) z tych Klientów, co Ty na to?

edit: literówka

teraz to juz wiem :(, szkoda ze wczesniej tego nie wiedziale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności