Skocz do zawartości

Pozycjonowanie w zamian za % z dochodu strony?


Takitam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz mogę odkupić za 500 zł.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam małe doświadczenie w tym bo prowadzę taka działalność o której mówisz i która chcesz reklamować klientom. Po pierwsze takich portali noclegowych o których mówisz jest tysiące a top 10 nic Ci nie da bo po prostu badzmy szczerzy liczy sie TOP1 góra TOP3. A ty jak chcesz teraz wystartowac i konkurować z ludzmi którzy na dane frazy pozycjonuja strone od 4 lat masz marne szanse... Dostaje mnóstwo e-mali telefonów z propozycja zeby moja strona była tam u nich ceny wachaja sie od 20zł do nawet 400zł Rocznie!! Te po 20zl sa gów** warte to po 400zł wsumie tez :) Ale za 400zł to taki klient może sam wypozycjonować swoja strone wiec po co ma dodawać obiekt i być jednym z tysiaca jak moze byc sam? Co do tej strony twojej? Naprawde wydałes na cos 50tys kompletnie nie znajac sie na tym? To raczej nie realne... Co do pozycjonowania... Musisz w trafić na dobrego pozycjonera ja miałem nieprzyjemność współpracy z trzema.Niestety karzdy z nich próbował mnie oszukać wczesniej czy puzniej. Z ostatnim umówiłem sie ze płace za wejscie klientów na strone. Okazało sie ze strona zawiesiła sie po 2 miesiacu. Ponieważ pozycjoner ustawił program który wchodził na strone i nabijał wejscia. Wiec zycze powodzenia ale chyba 50 tysiecy poszło w piach o ile faktycznie tyle wsadziłes. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 k to za dużo na samo oskryptowanie......, nawet jeśli pod każdy obiekt się tworze mini serwis na subdomenie i td

tak naprawde to 20 a 30 zaplacilem innej firmie na pociatku, bez faktury i okazalo sie ze nic nie dziala, problemy non stop i nikt tego nie chcial poprawic bo lepiej bylo napisan nowy serwis.

Mam małe doświadczenie w tym bo prowadzę taka działalność o której mówisz i która chcesz reklamować klientom. Po pierwsze takich portali noclegowych o których mówisz jest tysiące a top 10 nic Ci nie da bo po prostu badzmy szczerzy liczy sie TOP1 góra TOP3. A ty jak chcesz teraz wystartowac i konkurować z ludzmi którzy na dane frazy pozycjonuja strone od 4 lat masz marne szanse... Dostaje mnóstwo e-mali telefonów z propozycja zeby moja strona była tam u nich ceny wachaja sie od 20zł do nawet 400zł Rocznie!! Te po 20zl sa gów** warte to po 400zł wsumie tez :) Ale za 400zł to taki klient może sam wypozycjonować swoja strone wiec po co ma dodawać obiekt i być jednym z tysiaca jak moze byc sam? Co do tej strony twojej? Naprawde wydałes na cos 50tys kompletnie nie znajac sie na tym? To raczej nie realne... Co do pozycjonowania... Musisz w trafić na dobrego pozycjonera ja miałem nieprzyjemność współpracy z trzema.Niestety karzdy z nich próbował mnie oszukać wczesniej czy puzniej. Z ostatnim umówiłem sie ze płace za wejscie klientów na strone. Okazało sie ze strona zawiesiła sie po 2 miesiacu. Ponieważ pozycjoner ustawił program który wchodził na strone i nabijał wejscia. Wiec zycze powodzenia ale chyba 50 tysiecy poszło w piach o ile faktycznie tyle wsadziłes. Pozdrawiam :)

no wlasnie, trudno znalezsc dobrego pozycjonera.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł swietny tylko nie na PL. Dobre wsród znajomych lub znających się dobrze z forum .

Top 10 jest jedne ale masz szanse, zreszta nie tylko organiki istnieją, które dzis są nie pewne nawet jak je pozycjonuje bardzo dobra firma pozycjonerska :)

Serwis dziala rowniez w Czechach i na Slowacji. Nie znam sie na pozycjonowaniu ale mam tam jedna fraze naprzyklad noclegi v Bratislave ( po SLowacku ) no i jestem na 4 stronie w google. Mysle ze tam nie jest wietka konkurencja i ze dobry pozycjoner by dal rade na top 10.

juz tylko takiego znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności