Skocz do zawartości

[WYKONAM] Teksty unikalne, prawdziwe i świeże na już:)


ŻONECZKA20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oferuję pisanie precli, tekstów wyższej jakości, haseł - sloganów reklamowych, opinii na dany temat, tekstów o charakterze reklamowym Jestem osobą kreatywną a moje teksty są tworzone samodzielne i w pełni unikalne:) Mam bardzo dużą wyobraźnię co zacznie pomaga mi w pracy:) Obecnie współpracuję jedną firmą i poszukuję jeszcze co najmniej jednej do podjęcia współpracy. Oczywiście zapraszam także prywatne osoby. Na pewno myślicie sobie Państwo, dlaczego właśnie mnie macie wybrać? Odpowiem - ponieważ znam doskonałe sposoby na klienta a raczej na wpływ jego decyzji:) Gwarantuję zwiększone zainteresowanie wśród klientów. Ceny jakie Państwu proponuję zależą od trudności zlecenia (ale i tak są konkurencyjne jak na osobę, która zna się na swojej pracy). Oferta cenowa (do negocjacji).

1.Precel: 1000 zn-1,50-2,50.

2.Hasła reklamowe : od 10 do 50 zł (4 do wyboru-cena jedna)

3.Teksty reklamowe: 5-20 zł za 1000 zn.

4.Tekst na internetową stronę : od 10-20 zł za 1000 zn.

5.Tekst z synonimami : od 2,50 do 5 zł za 1000 zn.

6.Artykuł(tzw.nie lanie wody): 2-8 zł za 1000 zn.(zależne od trudności tematu)

Nie pisze tekstów na niezwykle wysokim, wręcz światowym poziomie ale piszę prawdziwie, trafiając bardzo skutecznie do docelowej grupy odbiorców:) Proszę pisać na e-mail:) Potrafię także podejść temat z każdej strony:) pozdrawiam:) i proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności