Skocz do zawartości

Nagłówek


Stanleyk700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

mam taki problem a raczej nie pewnosc.

wiadomo ze to co sie znajduje w naglowku dla Google jest wazne, stad moje pytanie

czy konstrukcja tej komorki z naglowkiem jest ok??

<td colspan="5" valign="middle">

<span>

<h1 class="boldniebieski2" style="margin-bottom:auto">

<strong>PRZYCZEPY KEMPINGOWE FIRMY DETHLEFFS</strong>

</h1>

</span>

</td>

problem polega na tym ze jak wpIsze tekst "przyczepy kempingowe firmy dethleffs" to mi sie nie wyswietla tekst wziety z naglowka tylko zdecydowanie nizej...dlaczego?? czy ta konstrukcja jest bleda???? a moze nie laczyc znacznka <h1> i storng???

Prosze o odpowiedz co jest nie tak...

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem laczenie h1 i strong nie jest niczym zlym a to ze gugiel do opisu bieze inna linijke to dlaczego tak jest to tylko sam G wie. Nie mamy na to wplywu wiec nie martw sie swoim kodem bo uwazam ze jest Oki. Ewentualnie popracowalbym nad stylami bo mimo klas jeszcze cos zagniezdzasz bezpodrednio w kodzie;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście wydaje się, że skoro <h1> może wystąpić na danej podstronie tylko raz, to nie ma sensu wpisywać dla niego klasy, a na dodatek stylów w tej samej linijce.

<h1 class="boldniebieski2" style="margin-bottom:auto">

Wystarczy <h1> i .css, ewentualnie <h1> z klasą. Wtedy także możesz do stylów wpisać pogrubienie. Tak jak wspomniał Kaviorek, lepiej mieć krótszy i łatwiejszy do indeksacji kod, niż bawić się w <strong> łączony z <h1>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności