Skocz do zawartości

Dziwny wynik na słowo adclick w google


gryzonie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz spotkałem coś takiego. Po wpisaniu adclick w google dostałem wyniki, ale nie było linków do strony tylko same opisy z adresem.

https://www.google.pl/search?hs=Pge&hl=pl&q...btnG=Szukaj&lr=

Dodam, że strona adclick.pl też coś nie bardzo funkcjonuje. Jeśli już coś takiego było to przepraszam za powtarzanie tematu :pisze:

//edycja

Skoro tylko ja tak mam to załączam screen

https://img85.imageshack.us/my.php?image=googlescreen8hl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ok. To chyba tylko twój komp :pisze:.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ... teraz już wiem, że to napewno u mnie :pisze:

Nie znalazłem jeszcze przyczyny, ale widzę, że również reklamy na niektórych stronach mi się nie wyświetlają.

A zatem przepraszam za zajmowanie Wam czasu... myślałem, że to coś z google nie tak :blush:

//edycja:

Dodam, że nie instalowałem nic - bardzo możliwe, że to coś niechcianego przeze mnie wywołuje taki efekt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używasz przypadkiem Zone Alarm Pro? Bo on bez wiedzy użytkownika blokuje różne, teoretycznie niechciane rzeczy, a potem się okazuje, że jednak były potrzebne :pisze:.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności