Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny armagedon ? Update Pingwina


pozycjonowanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyżby czekała nas powtórka z rozrywki ?

Tak, właśnie zapoczątkowałeś kolejny armagedon.

Panie jo prosty chłop ze wsi - tylkom napisoł że cusik sie szykuje :) A że każdy z nas nie ma nic na sumieniu wiec po co się obawiać ;p

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 marca nawet jak będzie update to dla mnie będzie to jeden z najlepszych dni, ponieważ córa mi sie urodzi:)

co tam panda, pingwin jak Zuzia będzie:)

No to moje gratulacje ! i całuski od wójków pozycjonerów dla Zuzki !

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 marca nawet jak będzie update to dla mnie będzie to jeden z najlepszych dni, ponieważ córa mi sie urodzi:)

co tam panda, pingwin jak Zuzia będzie:)

Dużo zdrowia dla Was! :)

mam cynka że polecą SWL-e

Nie strasz ludzi! ;)

Swoją drogą ciekawi mnie rzeczywista (rzeczywista, a nie jakieś tam gadanie nawiedzonych o robieniu stron zgodnie z wytycznymi) długoterminowa strategia Google jeśli chodzi o postępowanie z branżą SEO.

Wielu mówi, że mają nie ucinają brutalnie pewnych technik (choćby stosowania SWL), bo na wiele fraz wszyscy w TOPXX jadą czarnym kapeluszem i nic by na te frazy w wynikach nie zostało. Z drugiej strony Google głupie nie jest, ma swoje wtyki wśród pozycjonerów i gdyby chcieli to cały pomysł SWLowania ucinaliby w zarodku, a te systemy mają się nieźle od dobrych paru lat...

Czy to świadome działanie mające na celu wciągnięcie jak największej ilości osób w tematykę pozycjonowania (tak pozycjonerów jak i ich klientów, którzy mocno wiążą swoją działalność z Google) po to, by potem stopniowo ich zniechęcać i przeciągać do AdWords?

Bardzo często pozycjonowanie jest jedną z najtańszych metod marketingowych, gdyby "od zawsze" utrudniać pozycjonerom życie to pozycjonowanie nie stałoby się tak popularne. Teraz, gdy jest popularne i potrzeba pojawienia się w wyszukiwarce zaświtała w umysłach przedsiębiorców i utkwiła tam na dobre stopniowo są "podnoszone" koszty pozycjonowania w Google. Aż do momentu przekroczenia kosztów AdWords. Efekt osiągnięty - płynnie, po cichu; klienci zadowoleni, Google tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 marca nawet jak będzie update to dla mnie będzie to jeden z najlepszych dni, ponieważ córa mi sie urodzi:)

co tam panda, pingwin jak Zuzia będzie:)

No to moje gratulacje ! i całuski od wójków pozycjonerów dla Zuzki !

Ja również się do życzeń wszelkich dołączę i powiem tylko tyle, że np. z zeszłorocznych aktualizacji Gugla to ta listopadowa mnie dotknęła najbardziej. Z dnia na dzień niemalże spadek odsłon o połowę (spadki na pozycjach również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 marca nawet jak będzie update to dla mnie będzie to jeden z najlepszych dni, ponieważ córa mi sie urodzi:)

co tam panda, pingwin jak Zuzia będzie:)

Gratulacje ( :

Co do kolejnego update'u to znowu to samo...człowiek odbije się po styczniu w końcu ma to ręce i nogi a tu kolejne spadki i kombinowanie czy to swl czy seokatalogi czy automaty czy nie tak podlinkowane zaplecze :) A znając życie wyjdzie jak wcześniej czyli random = zmniejszenie firm Seo, $$$ na adwrodsy, smutek jednych, radość drugich i przechwalanie się techniakmi na forum - oczywiście tajne, wyjątkowe i pewne :) no nic Panie i Panowie powodzenia i oby jak najmniejsze straty były do świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności