Skocz do zawartości

Skarbówka będzie wiedzieć wszystko !


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Badylarz – pochodzące z okresu PRL pogardliwe, propagandowe określenie prywatnego przedsiębiorcy-ogrodnika.

Ta pogarda została w wielu Polakach do dzisiaj, dlatego tak napisałem.

W takim razie powinieneś zmienić swój sposób myślenia. Czasy PRLu już na szczęście minęły.

Teraz nie ma badylarzy tylko prywatni przedsiębiorcy, których na forum jest sporo.

Polaka, który zarabia więcej od innych nie należy piętnować, ale dawać jako wzór do naśladowania.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czasy PRLu już na szczęście minęły.

Nie, nie minęły - ludzie dalej myślą po perelowsku :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinieneś zmienić swój sposób myślenia. Czasy PRLu już na szczęście minęły.

To było ironicznie napisane. Wielu ludzi tak sądzi, a ich marzeniem jest praca w urzędzie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie minęły - ludzie dalej myślą po perelowsku

Właśnie, tu jest problem dla wielu ludzi. Należy zmienić myślenie, zawsze to powtarzam.

ONI już nie są winni, My jesteś winni.

Wielu ludzi tak sądzi, a ich marzeniem jest praca w urzędzie

Nie wiem czy ktoś marzy o pracy w urzędzie. Jeśli tak jest to ma małe wymagania lub małą samoocenę.

Wątpię żeby ktoś został urzędnikiem z przymusu. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że ludzie powiedzą NIE i nic nie będa mogli zrobić, ale to tego trzeba sie ruszyć z przed telewizora :)

To co się dzieje w PL ma chyba słuzyc wykurzeniu wszystkich aby obcy mogli przejąc ten rynek :)

Przeciez to jest chore żeby np. w Angli prowadzenie firmy było tańsze niż w Polsce hehe .

No cóz Polacy nie protestuja to wprowadzają zmiany ja się nie dziwię :)

Tusk tez dobry matoł i ta reszta z PO dla nich nie zrozumiałe sa te obecne protesty ale sami jeszcze 20, 30 lat temu protestowali na potęge ale to było dobrze :)

Jeszcze trochę takich zmian i żadne prostesty w kraju juz nie pomoga bo będzie za późno i będzie kolejny zabór tyle że w wymiarze gospodarczym . Polak mądry po szkodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest chore żeby np. w Angli prowadzenie firmy było tańsze niż w Polsce hehe .

No bo faktycznie jest. Mimo iż Anglia to bogaty kraj (mogą się obyć bez inwestycji) to i tak dbają o przedsiębiorców nawet tych maluczkich.

Tusk tez dobry matoł i ta reszta z PO dla nich nie zrozumiałe sa te obecne protesty ale sami jeszcze 20, 30 lat temu protestowali na potęge ale to było dobrze

Musimy czekać na swojego Reagana.

Jeszcze trochę takich zmian i żadne prostesty w kraju juz nie pomoga bo będzie za późno i będzie kolejny zabór tyle że w wymiarze gospodarczym . Polak mądry po szkodzie

To już będzie 5 w ostatnich 3 wiekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, tu jest problem dla wielu ludzi. Należy zmienić myślenie, zawsze to powtarzam.

ONI już nie są winni, My jesteś winni.

Nie my, tylko co najwyżej Ty. Możesz się indywidualnie pokajać.

x% dochodowy + x% vat + x% akcyza(paliwo, papierosy, alkohol) + x% zaniedbania(infrastruktura energetyczna, koszty leczenia...)

Ile to w sumie wynosi? Co dostaje w zamian?

Policz ile zapłaciłeś podatków, w ciągu powiedzmy 5lat. Co mógłbyś zrobić/osiągnąć gdybyś zapłacił tylko połowę z tego i ile byś i tak zapłacił.

Socjalizm etatystyczny różni się niewiele od gospodarki centralnie sterowanej. Zresztą gdzieś usłyszałem ostatnio, że mamy obecnie około 100 000 aktów prawnych...

Nie wiem czy ktoś marzy o pracy w urzędzie. Jeśli tak jest to ma małe wymagania lub małą samoocenę.

Wątpię żeby ktoś został urzędnikiem z przymusu.

Mylisz się, sprawdź zainteresowanie takimi ofertami pracy. Absolwenci europeistyki itp. mają wysoką samoocenę...

e:p

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam Panowie jedno tak właśnie sobie pomyślalem

tamtejsza nomenklatura doskonale przystosowała się do warunków wolnego rynku -idealni kapitaliści -co drugi większy przedsiębiorca albo członek rady nadzorczej ma rodowód z PRL (i wcale nie musiał się dostać po plecach czy też uwłaszczeniu)

ci partyjniacy jakoś umieli się szybciej dostosować

za to szary polski motłoch zauważył tylko w 1989roku pełne półki a myślenia w ogóle nie zmienił (8h, czy się stoi czy się leży,emeryturka, ja nie będę się wysilać itd itd itd)

Zgadzam się tutaj w zupełności z wypowiedzią @SzlafRocka- ci co jeszcze nie zmienili myślenia niech je zmienią albo niech dalej żyją w kłamstwie..

T.

Poza tym...

słuchajcie przestańcie pieprzyć bo oprócz Solidaruchów którym płacą związkowe składki nikt więcej nie straktuje wiec Polakom się dobrze wiedzie a wy wiecznie narzekacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małych miejscowościach to jedyni pracodawcy szkoła i urząd (m/gminy).

Nie zgodzę się z Tobą.

Akurat mam wiedzę na ten temat.

W małych miejscowościach oraz małych gminach, posadę w urzędach dostaje się "z klucza rodzinnego" lub poprzez znajomości. Kompetencja, wykształcenie i wiedza jest na drugim lub trzecim planie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności