Skocz do zawartości

Muzyczna baza danych {prywata}


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję bazy danych o wykonawcach muzyce tytyłach utworów i dyskografiach.

Z podziałem alfabetycznym i zawartymi pełnymi dyskografiami.

Stronę Polską lub zagraniczną o ile coś takiego istnieje.

Z jakąś wyszukiwarką

Sklepy internetowe raczej odpadają ponieważ trzymają w bazie tylko to co mają na stanie do sprzedaży.

Jakbyście coś znali tobardzo bym sie cieszył.

Sklepy muzyczne mają na stanie takie spisy papierowe w formie booków a mnie coś potrzebne online :)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz głowę niemek :)

Ale ja jej nie potrzebuje w sql-u tylko potrzebuje poszukać starych dyskografii wielu zespołów.

I popatrzeć na której płycie jakie były utwory i w jakich wersjach w krórymś roku.

Potrzebna mi składanka do auta:D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofind.ru

Wyszukiwarka jest, duzo albumow maja, nawet bootlegi. Niestety, czasem dyskografia jest niepelna, bo sa polaczeni z jakims sklepem internetowym.

PS. Jeszcze taka mao znana: google.com :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności