Skocz do zawartości

[prywata] Kogo jeszcze pasjonuje zarządzanie czasem?


Piotr_Kielski

Rekomendowane odpowiedzi

...od takiej osoby...

Co tydzień otrzymujesz materiał lub spotykasz się z nami na skype/telefon.

Co to za sprzęt, że można się za jego pośrednictwem z kimś spotkać?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szczególiki, nawet nie będę tego zmieniał w tym roku, ale dzięki za wskazanie błędów. Nie planuje żadnej sprzedaży w 2013 roku, chce po prostu zebrać podobnych ludzi do mnie, jeśli chodzi o posiadanie wolnego czasu i razem się rozwijać.

@Zgred

Przeczytaj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, 4 godzinny tydzień pracy, mi dała ta książka o wiele więcej niż model GTD, który tylko sprawia że pracujemy efektywniej i mamy czystszy umysł.

@Mion

Jednak wole zajmować się bzdetami - czyli nawiązując do mojego drugiego pytania z pierwszego postu - czy według Ciebie praca jest sensem człowieka?

Według mnie nie, gdy się od niej uwolniłem ciągle zastanawiam się dlaczego ludzie chcą sprzedawać swoje życie za troche więcej papierków. To po prostu moje zdanie.

Nikogo kto myśli podobnie tutaj na forum ;)?

Jestem producentem oprogramowania na stronie www.Skrypty.pro, m.in. Microsite Managera.

Chcesz się dowiedzieć jakie jest najlepsze narzędzie pod zaplecze?

Porównaj kilkadziesiąt cech znanych programów w formie tabeli.

Piszemy teksty, robimy blasty i podlinkowujemy w formie piramidy - sprawdź nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma zajmuje się szkoleniami kadry zajmującej się rekrutacją pracowników. Jest kontraktowana np. na 2 lata i idzie do kolejnej firmy. Zarabia bardzo dużo.

Ona twierdzi, że w większości wypadków lepiej żeby przyszły pracownik miał inne zainteresowania/pasje niż praca którą wykonuje.

Jeśli jest programistą komputerowym niech spędza wolny czas na rowerze czy chodząc na skałkach. Takie przeciwieństwa. Nic w tym nowego ale może warto o tym pomyśleć ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek_25

No to super, o to właśnie chodzi. Powiem Ci jak dokładnie ja myślę, na przykładzie właśnie prowadzenia firmy robiącej trochę seo, trochę usług seo i oprogramowanie, czyli trochę o mnie - jakiś czas temu rozpisałem sobie mój zwykły dzień, wszystkie konkretne czynności jedna po drugiej. Wtedy po kolei zastanowiłem się czy sprawia mi przyjemność robienie tego. W moim przypadku, a ogolnie uwielbiam prowadzenie firmy większość drobnych czynności jednak nie sprawiała mi przyjemności np. lubie pozycjonować klientów, ale nie sprawia mi przyjemności analiza słów kluczowych, nie sprawia mi przyjemności zamawianie tekstow i obsluga dodawarek, a to 80% czasu - lubie za to myslec nad nowymi miejscami na linki, lubie obczajać nowe softy - to 20%, ktore sobie zostawilem, a reszta dla pracownikow. I teraz mam duzo czasu - zabieram sie za cos co mnie kreci - zawsze bedzie cos nowego, wczesniej bym nie mogl tego zrobic.

W moim przypadku chodzi o to, aby zostawić sobie tylko to co rzeczywiscie mnie pasjonuje.

Wolny czas pozwala też wiecej pomyslec nad wlasnym zyciem, co lubi sie robić, co chcialoby sie sprobowac. Gdyby nie wolny czas nigdy nie zaczalbym znowu czytac beletrystyke, rysowac, grac na perkusji. Z tych rzeczy wbrew pozorom czerpie tez pomysly.

Prześledź swoje wcześniejsze tematy, posty i inicjatywy na tym forum to się dowiesz czemu wszyscy traktują Cię z przymrużeniem oka tutaj.

Nie przeszkadza mi to, robie swoje i nawet w tym wątku tylko prezentuje moją ideę, a Wasze zdanie jest dla mnie feedbackiem i nie zamierzam sie z nim klocic. Kilka rzeczy mi nie wypaliło, albo jest powoli rozwijana, aktualnie koncentruje sie z oprogramowania na MM, SpamKacie i NetBrand (to mi wyszlo lub wychodzi), zawalilem tez inne rzeczy (dodawarka, zarzadzanie linkami, generowanie tekstow, ale o dwoch pierwszych nadal mysle).

Jestem producentem oprogramowania na stronie www.Skrypty.pro, m.in. Microsite Managera.

Chcesz się dowiedzieć jakie jest najlepsze narzędzie pod zaplecze?

Porównaj kilkadziesiąt cech znanych programów w formie tabeli.

Piszemy teksty, robimy blasty i podlinkowujemy w formie piramidy - sprawdź nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta dla pracownikow. I teraz mam duzo czasu - zabieram sie za cos co mnie kreci - zawsze bedzie cos nowego

To tak jak ja, nadzoruję pracę innych sam wykonuję tylko to co lubię robić. To juz wszystko wiem o zarządzaniu czasem, dobrze to robię i oszczędziłem 1700 zł. Mam dziś dobry dzień. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz to tak jakbym Ci cos wcześniej wciskał ;)

Jestem producentem oprogramowania na stronie www.Skrypty.pro, m.in. Microsite Managera.

Chcesz się dowiedzieć jakie jest najlepsze narzędzie pod zaplecze?

Porównaj kilkadziesiąt cech znanych programów w formie tabeli.

Piszemy teksty, robimy blasty i podlinkowujemy w formie piramidy - sprawdź nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz to tak jakbym Ci cos wcześniej wciskał ;)

zdradzisz co mu wciskałeś ?!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz tak wiele wolnego czasu chetnie oddam Ci czesc mojej pracy...(Ale zyski zachowam dla siebie).

Co do pytam... Dla mnie praca jest sensem zycia moze to glupio zabrzmi ale mam niemala radoche jak jakas fraza nad ktora zapier***** od kilku tyg wskakuje na 1 pozycje i widze efekty swojej pracy. Albo widze jak ludzie wypowiadaja sie na temat mojej jakiejs tam kampani(tez negatywnie) tak jak @tomek mowil seo jest sensem zycia i praca sprawia mi przyjemnosc :) i chcac nie chac pracuje 7 dni w tygodniu i klienci zawsze moga do mnie dzwonic czy pisac i niemal zawsze na maile odpowiadam w 20 min co moi klienci doceniaja;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności