Skocz do zawartości

Polska-Ukraina jaki wynik ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim nie czują pasji w tym co robią to tylko zawód za który biorą $

prawie jakbym o osłach z wiejskiej czytał ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie przesadzajcie, taktycznie jest do bani ale nie można powiedzieć żeby nasi się nie starali.

e: dużo bym dał żeby się przejechać z Kubicą :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero obiektywizmu z waszej strony NIE jest źle ;) nie dostaliśmy do zera a przecież czeka nas kolejne arcytrudne spotkanie z San Marino ;)

Obraniak to zawodnik Bordeux ( i tam zbiera bardzo dobre noty i strzela bramki) nie byle jakiej drużyny, wcześniej długo grał w Lille, to liga francuska

Piłkarzyki to śmiechu warte jeden Żyła więcej osiągnął

Dobry chłopak jest :D

Kubica jutro dalej jedzie ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mieliśmy kolejny pokaz polskiej myśli szkoleniowej. Faktem jest, że nie mamy żadnego środkowego obrońcy w całym narodzie. Wasyl na środek się nie nadaje a Glik to taki nasz Rasiak w obronie :) Ale spokojnie - z piekarzami i listonoszami z San Marino nasi powalczą wreszcie jak równy z równym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, iż przewidziałem klęskę na Narodowym, ale ja tak chciałem, aby wygrali !!!! Jak nie ma motywacji, to nie ma gry. Wszyscy dobrze wiedzą, iż nasi piłkarze zarabiają w klubach, a na mecze reprezentacji przyjeżdżają dla rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności