Skocz do zawartości

Polska-Ukraina jaki wynik ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uważam, że Polska grała dobrze do straty pierwszej bramki.

Ostry hejter z Ciebie :D

Nie wiem czy było ale beka ostra, ciekawe czy go wystawią na wtorek? Powinien za kare robić z siebie błazna przed stadionem ^^

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska najlepiej grała przed meczem, podczas przerwy między połowami i po meczu. Takie mam zdanie, jutro szczerze mówiąc wygramy z San Marino, nie wiem ile, ale wygramy a jak to bywa po wygranych meczach, nastąpi wielkie odrodzenie polskiej piłki nożnej, będą premie, będzie zachwalany Fornalik, w tabloidach strzelcy bramek będą uważani za najlepszych podczas tegorocznych eliminacji, posypie się kupa domniemanych kontraktów z Realem, Barceloną, Manchesterem itd, świetna obrona, atak, zgranie to czysta esencja piłki nożnej, można jeszcze powiedzieć czy pojawią się artykuły na onecie w stylu " Szok !!! Polska wygra z Brazylią w finale ?" itd, ah ta grupa śmierci.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już za kilkanaście godzin będa mieli chłopaki szansą zmyć plamę za mecz z Ukrainą. Jak to na jakims portalu czytałem, a może słyszałem nawet w radio: naszymi przeciwnikami będą kelner, pracownik banku, bezrobotny itp

Fornalik chyba nawet szykuje jakieś trzęsienie w składzie, ponoć zmiany będa aż na 4 pozycjach i może zagramy 2 napastnikami, bo o tym myśli.

Oj będą emocje.

Idąc za jednym z komentarzy, jak to możliwe, że w czterdzieststo milionowym kraju nie ma 20 dobrze garających ludzi - ja spytam, czemu nie ma takich, którzy może przegrają, ale zostawią coś więcej niż naskurek z tyłka po tym jak im gacie spadną.

2:0 dla nas, może troche więcej, szkoda że teraz nie gramy z kimś lepszym

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chłopaki szansą zmyć plamę za mecz z Ukrainą...

Info o meczu we wszystkich wiadomościach, tendencja jest by się ponabijać z chłopaków. Redaktor: przynajmniej z San Marino wygramy, Pani redaktor: co, my nie damy rady przegrać z San Marino ???

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 milionów ludzi, kocha piłkę nożną. Dlaczego ? Przecież w wielu dyscyplinach odnosimy sukcesy (medale, rekordy, zwycięstwa ). Piłkarze w Polsce maja dobrze, stadiony, kibice, pieniądze. Fenomen na skale światową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janpos, ten mecz nalezy do tych, w których co byś nie zrobił, to i tak źle. Wygrasz, źle, bo wszyscy wygrywają, przegrasz źle bo okazało się, że nasi piłkarze udowodnili, że każde dno można przebić i spaść niżej. Oczywiście inaczdej by sprawa wyglądała, gdybyśmy... no ale nie gdybysmy, tylko umoczylismy 1:3 - co by nie pisać, w fatalnym stylu

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony

nie tyle zrobisz źle co zwycięstwo nie ma żadnego znaczenia. San Marino to amatorzy. I to dosłownie. Nasi piłkarze mimo wszystko profesjonalnie uprawiają tą dyscyplinę i przewyższają ich umiejętnościami znacznie. Ale nie zmienia to faktu, że od nich silniejsi są dosłownie wszyscy, oprócz państw o podobnym potencjale, które można policzyć na palcach jednej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Albo silna liga , albo szkolenie młodzieży , skoro np: taka Rosja jest lepsza i w jednym i w drugim to szkoda gadać. A trzeba przypomnieć , że byli identycznymi frajerami jak my. Nie wyszli z najsłabszej grupy. I jak tu przekonać biznes żeby w piłeczkę inwestował ? W Rosjki przynajmniej chołopaki gest mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wielki biznes to trzeba się pogodzić ze będą robić co chcą, ale zwykły Kowalski przy telewizorze dostanie 90 min naprawdę dreszczyków emocji i na końce dumę za własną drożynę narodowa.

Ale znając życie jak obecnie lobią zaglądać do cudzych kieszeni a nie do swojej, to nikt nie chce zrobić przyjaznej atmosfery dla inwestycji dużego biznesu w sport w Polsce.

jeśli chodzi o boks to mogę się założyć ze kolejnym multi mistrzem świata w wadze ciężkiej bezie Rosjanin, lub obywatel Kazachstanu ( lub innego kraju z byłego CCCP) prywatnie tez obstawiam Golovkina to znaczę jego wielka karierę, jeszcze lubię oglądać walki Povetkina ale chyba jego czas niestety uciekł. Ale wielkim znawca boksu nie jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan: a ja się założę , że nie będzie ;) W USA są tak zdenerwowani , że jacyś ludzie wychowani w Europejskiej szkole boksu będą rżądzić. Proste przykłady Gołota - Byrd , Gołota - Ruiz. Dwa dobre oszustwa. Z Rosji nikt nie ma szans .....ok Powietkin . Ale federacja WBC jednak jest w Meksyku. Kazachy to są naprawdę twardziele , ale w boksie zawodowym to jednak kontakty , znajomości itd. Golovkin to będzie największa gwiazda boksu na świecie to na 100%. Ale Powietkin ? W PL kilku jest od niego lepszych. Chyba , że ten Hasim Rahman nie był taki zły jak myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możemy się założyć ma jakas dobra wódkę, zgodzę się że tu więcej decyduje biznes, znajomości układy, bukmachery. Ale pieniędzy śmierdzące ropą rosyjska tez maja sile przebicia :D

Gołota - Byrd , Gołota - Ruiz. Dwa dobre oszustwa

z całym szacunkiem ale za nim nie stali duże pieniędzy, i tu był błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności