Skocz do zawartości

Polska-Ukraina jaki wynik ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

MaxPan: wg.mnie się mylisz. Właśnie te walki w HW skończyły erę dużych pieniędzy w tej wadze. Nie licząc walk Kliczków + walki D.Haye w UK (

Audley Harrison + Hrisorra)

, żadna walka w HW nie miała nawet 15% budżetu z walk Gołoty. Waga ciężka ma mega kryzys - nie ma gwiazd. Są tylko siostry Kliczko. Obejrzyj film Rejs "nic się nie dzieje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jan tam czekam na obowiązkowa walkę Kliczko -Povetkin :D To będzie się działo to na pewno, jesli sie nie mylę maja obowiązek stoczyć walkę do wiosny.

p.s co do kasy mowie nie jestem ekspertem w tej dziedzinie pisze raczej własne przemyślenia, ja lubię oglądać dobre walki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie nigdy nie będzie walki Kliczko - Powietkin. Czemu? prosta sprawa. Powietkin ma doskonałego promotora. Za walkę z nawet jakimś anonimem w Moskwie zarobi dużo więcej.A siostrry Kliczko lubią dyktować warunki.Średnio za walkę nimi zgadnia się 5-25% puli. W Rosji jest inaczej.Tam ludzie lobią wydawać "ciężko" zarobione pieniądze :Kliczko jest mu po prostu nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności