Skocz do zawartości

Polska-Ukraina jaki wynik ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

Naszym piłkarzom,politykom oraz innym ,chce zazdedykować o to ten, mój ulubiony wiersz. Każdy zna ze szokły nasteępujace stwierdzenie. ?Co autor twego wiersza miał na mysli .... ,a wiec autor tego wiersza wszystkim patafianom chce powiedziec,aby pocałowali go w du*e . Zrobił to w wysublimowany sposób, bo to przecież Julian Tuwim, a ja sie pod tym podpisuje, a więc posłuchajciue... panowie piłkarze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja naprawde nie rozumiem tej fascynacji piłką. Gdyby tą fascynacje przenieśc na siatę, albą szczypiorniaka, to zawodnicy tamtych sportów powinni byc u nas prawe jak Bogowie - no może tym od reki ostattnio słabiej idzie, ale i tak w porównaniu z naszymi orłami od kopanej, to przepaść, na korzyść ręcznych.

Przegrana tak nie boli, co sam styl tej przegranej. W pierwszej połowie jeszcze widzac było, że coś tam zalezy, tu szarpneli, tam coś przycisneli i trochę szczęścia zabrakło. Majewski, co on robił w kadrze? Wasilewski, nie mamy obrońców, ale no kurde, lepiej grać bez, z dodatkowym pomocnikiem, niż z takim obrońcą co pomaga przeciwnikom. Obraniak, może gdyby strzelił brame, by odgonił demony, ale trafil w bramkarza, potem problemy z przyjęciem piłki, za bardzo spięty? Za bardzo chcial pokazać, że jest lepszy niż wszyscy dzienikarzyny sądzą? Nie wyszło, lepiej jak by na ławie posiedział. Kosecki, qwa, tu naprawdę jestem zachwycony grą, a jak bym był gejem to bym się pewnie podniecił jak mu ###### wyszła na wierzch po jeździe na murawie.

Nie rozumiem tej całej fascynacji tą durną grą. Chwilka i będzie luzik i znowu bede się mógł fascynwać graniem mojej drużynki w ekstraklasie, a potem orłów. Powodzenia panie Fornalik!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kasy, za mało woli walki. Samą gadką przed meczem niczego nie wywalczymy, ale gdyby tak było, to mistrz świata nasz i to nie jeden raz. San Marino czeka i wcale nie jest na straconej pozycji.......... Aaaa zapomniałem, dach zasunięty, duszno było i sił starczyło na 20 minut :D

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 7 -mej minucie przełączyłem na inny kanał, szkoda slow i Państwowych pieniędzy co się pompuje w dyscyplinę ( a co kol wiek jak widać tzreba pompować lub więcej lub w cale) w której po-prostu nigdy nie będzie takich sukcesów jak w latach 80 tych.

Czemu nie bedzie??? a proste : sukcesy w piłce nożnej osiąga się w 3 przypadkach

1. Kiedy kraj jest biedny i jest spora liczba młodzieży co nie ćpa dopalacze, nie siedzie non stop przy kompie, a gra w pile i chce coś osiągnąć i wyrwać się z biedy.

2. Państwo pompuje ogromne pieniędzy, skutecznie zarządza szkoleniem młodych prawie od kołyski, blokuje ( oczywiście finansowo) imigracje zdolnej młodzieży do innych krajów.

3. Państwo w pełnym sensie daje "zielone światło" oligarchom, dając "gwarancje" że jak będą inwestować w piłkę nożna ich nikt z CBS zranią o 6.00 z łózka nie będzie wyciągać i nie będzie niezapowiedzianych kontroli z US ( przenośnia).

Żaden z tych czynników Polskiej piłce nożnej nie występuje, i tyle ....

Za dużo kasy,

Za mało, zaczerpnij sobie info ile dostają w innych reprezentacjach ale głownie jakie premie dostają od prywatnych sponsorów w innych krajach. W Polsce wielki biznes nie inwestuje w piłkę. w ogóle nie inwestuje w sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFFFFFFFFFFFFF Całe szczęście, iż mecz trwa tylko 2 połowy, bo mogło się zakończyć dwucyfrowym wynikiem dla naszych wschodnich sąsiadów. Normalnie jakbym oglądał mecz San Marino coś tam. Co Ukraińcy przejęli piłkę to Artur za moment wyciągał ją z siatki. Spektakl strasznie jednostronny. Może 15 minut z całego meczu mi się podobało z gry naszych Orłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać, ale czego oczekiwaliście? Wystarczy spojrzeć na nasz skład. Dwóch środkowych obrońców to nie wiadomo co tam robi. Ale nikogo innego i tak nie ma. Środek pomocy - Łukasik, który nawet całego sezonu w Legii nie zagrał jeszcze, Majewski - 2 liga angielska, do niedawna chyba ławka. Rybus z lewej to moim zdaniem mocno przereklamowany zawodnik. Został nam Krychowiak - zawodnik ze średniaka z ligi francuskiej, może w przyszłości będzie naprawdę dobry, ale na razie chyba za duże nadzieje się w nim pokłada.

Piszczek mimo tego, że jest obrońcą to jest najlepszy w ofensywie. A przy takich środkowych obrońcach strach biec do przodu ;) Chociaż plus za bramkową akcję. Błaszzcykowski szarpał, ale nie miał z kim grać. A Lewandowski od kilku spotkań tylko macha rękami i ma do wszystkich pretensje.

Taka jest moja analiza kadry ;) Nie można się po niej spodziewać cudów, bo po prostu mamy słabych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam informację z przecieku. Ten wynik, to sprawa polityczna. Daliśmy wygrać Ukraińcom, bo chcemy ugrać jakieś strategiczne interesy a większość członków rządu ukraińskiego, to zapaleni kibice piłkarscy. Podobno już tydzień temu nasz Premier, Prezydent oraz ministrowie uzgodnili to z PZPN-em.

Hahahahaha.......

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nadal nie przegraliśmy na Narodowym. Bo wczoraj to był wpierd*l a nie przegrana :)

Całe szczęście mamy siatkarzy, i w tym roku ME.

Niech kopacze od nich się uczą jak trzeba zapier*alać i walczyć o każdą piłkę zakałając koszulkę z Orzełkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem kibicem piłki nożnej i to bardzo specyficznym to zgodzę się z innymi ;) (jak już chodzę na piłkę to tam gdzie nie ma wielkiej kasy a jest pasja, od okręgówki niżej ;) czasem gdzieś się skoczy stadion zobaczyć i poskakać)

Jednak lepsza atmosfera jest na siatce (częściej można niemal po każdym zagraniu i punkcie się cieszyć, walą w bębny jak i na ręcznej, fajni kibice z różnych miast, młodzi, starzy, dzieci choć i na piłce tak jest, ale ona jest zbyt droga w utrzymaniu)

Proste porównanie Czesi i inne kraje mają budżety 10 razy mniejsze od naszego mistrza kraju!!! a piłkarz najlepszej drużyny w LE czy LM może liczyć na maks 10 Euro, resztę podnoszą z boiska (u nas byle grajek ma 100 tyś zł)

Uwaga uwaga, za 20 minut Kubica startuje ;)

no i nasi skaczą :)

Miłego wekendu :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności