Skocz do zawartości

Informacje o cookie - o co chodzi?


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tekstu podanego wyżej wynika że całe zamieszanie było zbędne i te wszystkie dymki i inne bzdury można spokojnie olać, co najwyżej trzeba mieć gdzieś politykę prywatności umieszczoną

Pisałem już o tym z 50 postów wyżej.

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/173957-informacje-o-cookie-o-co-chodzi/#entry1200778

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciasteczkami problem mają zawsze ....... Kobiety :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google też w końcu wrzucił dużego boxa z ostrzeżeniem przed cookies (w serpach wyżej niż adwordsy!)

Co Wy na to? Ja dotychczas olewałem sprawę ale zaczyna robić się gorąco.

Czekamy na precedens czy robimy śmietniki z naszych cudownych witryn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tu pisałem, że w MAC jak mi odpowiedzieli to na zasadzie "wydaje się nam", a nie "trzeba/nie trzeba". Czyli tam gdzie powinni wiedzieć co i jak, tak naprawdę wiedzą tyle co wszyscy. Masakra jakie durnie dostają kasę z naszych podatków.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka trochę dziwna sytuacja. Z jednej strony jakaś instytucja coś tworzy, a inna ma za to odpowiadać i wyjaśniać intencje.

Google też w końcu wrzucił dużego boxa z ostrzeżeniem przed cookies (w serpach wyżej niż adwordsy!)

Przy dużych obrotach to spore ryzyko. Ciekawe jaki jest koszt tego banerka?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, te całe cookies, to zaczynają drażnić. jak się wchodzi na rożne strony, i non stop trzeba wyrażać zgodę na korzystanie strony z tego cookies :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności