Skocz do zawartości

Informacje o cookie - o co chodzi?


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak źle proponuję wyjazd do Tajlandii na stałe :D

Dziękuję zostanę.

W polityce prywatności już dawno mam napisaną informację że wykorzystuje cookies i że można je wyłączyć ale problemem jest tu interpretacja jak użytkownika poinformować o tym że dana witryna korzysta z cookies.

Jedni powiedzą że informacja w polityce prywatności wystarczy, ale z tego co ja rozumiem użytkownik wchodząc na naszą stronę i nie odwiedzając polityki dalej nie będzie o tym wiedział.

A co do zgłoszenia do bazy GIODO to rozmawiałem z przemiłą Panią z ich infolinii i powiedziała że jeżeli tylko faktury to nie trzeba ALE już jeżeli produkty mają gwarancję to trzeba:) także tego...

Lawendowy Kredens - prowansalskie meble i dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chip wszczepiany w du**ę przez eurokomunę gratis ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykę prywatności i w niej zapisek o ciasteczkach mam praktycznie od początku strony. Link do Privacy Policy mam nad stopką i jest widoczny z każdej podstrony. Ciekawi mnie tylko, czy coś takiego wystarczy. Nie chcę zaśmiecać swoich serwisów bezsensownymi informacjami, które i tak większość użytkowników zignoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzi robią popupy :/

bo tak na prawdę nikt nie wie jak to ugryźć, żeby nie zagryźć. unija sobie wymyśliła jakiś szyt, zagroziła karą więc wszyscy, chyba nawet na kolanie, szyją jakieś rozwiązania, byle nie podpaść pod wszechmogącą uniję - walą więc wielkie popupy, wyskakujące divy, oczojebne, kolorowe linki i inne dziadostwa-cuda-wianki, żeby jakaś "życzliwa fundacja" nie stwierdziła, że mało widoczne i w ogóle ujowe więc trzeba do sądu bo interesy konsumenta naruszono.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walą więc wielkie popupy, wyskakujące divy, oczojebne, kolorowe linki i inne dziadostwa-cuda-wianki

to chore co niektórzy robią...paranoja jakaś, żeby tak szpecić strony tą informacją.

Tak się zastanawiam tylko dlaczego tego tekstu nie pokazują na CAŁEJ wielkości strony ? Przecież ktoś może niedowidzieć i co wtedy ?

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taka hipokryzja bo tu cie niby chronią przed wyłudzaniem twoich danych osobowych ale jakbyś wziął kredyt i nie spłacił lub wisiał komu kasę to można publikować twoje wszelakie dane włącznie z numerem buta gdzie popadnie :D

tak mi teraz to przyszło do głowy bo dostałem właśnie spam/ofertę żeby dodać do listy moich dłużników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kayman, bo w całej tej unijnej hipokryzji znajduję tylko jeden plus - to, że mogę bez paszportu podróżować.

Ja tam mam nadzieję, że ta unija się w końcu przekręci. I drugą nadzieję mam, że nie wprowadzimy ich dziadowskiej waluty.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak jimmi rozwiąże ten temat na PiO - tutaj niestety też to unijne dziadostwo też musi być wyświetlone.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prosty chłop ze wsi i mnie trzeba jak krowie na rowie a że nikt mi nie wytłumaczył dokładnie jak to ma wyglądać więc napisałem na blogu

"ponieważ zostałem zmuszony przez eurokomunę do umieszczenia informacji o ciasteczkach to informuje:

ciasteczka możecie włączyć lub wyłączyć lub wsadzić w ..."

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności