Skocz do zawartości

Informacje o cookie - o co chodzi?


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś zainteresowany to taki przykładowy regulamin udostępniłem tutaj: https://komercyjnie.com/cookies-sklep-internetowy/ informacje do czego używamy cookies i ewentualnie wykreślić te rodzaje ciasteczek, których nie używamy.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@trotyl, thx :) nie zwróciłem na to wcześniej uwagi ;) dobre posunięcie ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beer.. ciasteczka sa do jedzenia, a poco mam sobie je gdzies tam wsadzac :) jaka polityka dotyczaca cookies?,nie znam angielskiego :) a po polsku nie umią ? :)

teraz jak się ktos bedzie chciał czestować ciastkami to tego nie bedzie mogl ukrywać :)

cukiernie beda musiały zejsc do podziemi aby nie ujawniac swoich klientow :)

a juz za niedlugo trzeba bedzie na kazdej stronie informaowac o ilości beer.. we krwi i obowiązkowo przed podejsciem do neta trzeba bedzei dmuchac w balonik badajac stan trzezwosci

kolejne absurdy eurokomuny :)

dzeiki za przykładowy regulamin, mysle ze mozna by bylo opracowac jeden wspolny i powielac go wszedzie jako noindex i nofollow :)

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wskazałem konkretnego miejsca gdzie ciacha należy sobie wsadzać ;) - zgodnie z dyrektywami dałem wybór :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://majweb.co.uk/services/cookie-warning/

wtyczka do WP można sobie tam wszystko skonfigurować

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - dzięki za link przyda się.

Ma ktoś może jakiś gotowy skrypt do wrzucania na strony (nie Wordpressy)?

Będę wdzięczny za namiar

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieco odrębne pytanie, ale związane z tematem. Przyznam, że nie czytałem całego wątku i piszę z nadzieją, że nie był poruszany w/w temat.

Jak sprawa informacji o cookies ma się do stron/blogów prywatnych, które gromadzą np. statystyki, ale nie zarabiają na użytkownikach ani nic nie sprzedają? Prowadzę prywatnie bloga i co?! Mam umieścić info gdzieś o cookies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieco odrębne pytanie, ale związane z tematem. Przyznam, że nie czytałem całego wątku i piszę z nadzieją, że nie był poruszany w/w temat.

Jak sprawa informacji o cookies ma się do stron/blogów prywatnych, które gromadzą np. statystyki, ale nie zarabiają na użytkownikach ani nic nie sprzedają? Prowadzę prywatnie bloga i co?! Mam umieścić info gdzieś o cookies?

nigdzie nie jest napisane że prawo obowiązuje tylko witryny komercyjne.

Lawendowy Kredens - prowansalskie meble i dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności