Skocz do zawartości

Informacje o cookie - o co chodzi?


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Ale kto to będzie sprawdzał. UKE i tak ma co robić.

te same "fundacje" i "stowarzyszenia", które podp|erdalają do UOKiKu sklepy mające "niestandardowe" regulaminy.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurokraci sprawdzają czy dostosujemy się do takiego debilnego prawa.

Jak się okaże, że webmasterzy dostosowali strony internetowe, to będą wymyślać kolejne bzdurne prawa.

Tak się tworzy miejsca pracy w UE: Robi się idiotyczne prawo, a potem zatrudnia urzędników, którzy weryfikują czy na stronach jest informacja o "ciasteczkach".

Urzędników utrzymuje się z kar i sankcji ew. z czego popadnie.

Bardzo krótkowzroczne myślenie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś skrypt do stron a nie WP

a google gryzie?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurokraci sprawdzają czy dostosujemy się do takiego debilnego prawa.

Jak się okaże, że webmasterzy dostosowali strony internetowe, to będą wymyślać kolejne bzdurne prawa.

Tak się tworzy miejsca pracy w UE: Robi się idiotyczne prawo, a potem zatrudnia urzędnikĂłw, ktĂłrzy weryfikują czy na stronach jest informacja o "ciasteczkach".

UrzędnikĂłw utrzymuje się z kar i sankcji ew. z czego popadnie.

Bardzo krĂłtkowzroczne myślenie.

Proponujesz bojkot?

Lawendowy Kredens - prowansalskie meble i dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że te różne skrypty pouczajace przed ciasteczkami nie blokują ciasteczek z takiego np. Google Analytics, czy Piwik (przynajmniej do czasu aż się zgodzimy), a jak mniemam, żadne ciasteczko nie może zostać zapisane bez naszej zgody?

Czy samo wejście na stronę jest zgodą? Bo jak nie, to ogrom stron nadal mimo pytania o ciasteczka zapisuje je bez naszej zgody nawet jeśli klikamy "nie" i nas przenosi gdzieś w kosmos, bo rzekomo niewyrażenie zgody uniemożliwia korzystanie ze strony.

dodane:

Czy moze zgodą na ciasteczka jest ich akceptowanie już przez samą przeglądarkę (co możemy sami wyłączyć gdy na cookies się nie godzimy, albo stosować np. tryby prywatne w przeglądarce, dzięki którym ciasteczka się nie zapisują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujesz bojkot?

Z tego wątku wynika, że każdy bojkotuje, ale niektórzy wstawiają te informacje na swoich stronach żeby mieć święty spokój.

Ja tylko ostrzegam, że to jest sondowanie Eurokratów do czego mogą się posunąć.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naśmiałem się :) kara za brak info ma być dotkliwa -> temat o tym samym https://forum.php.pl/...dpost&p=1033943

Niech sejm zacznie od siebie: https://sejm.gov.pl/

Instalują cookie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co ma Allegro i Gotlink. Z tego co widzę jest to samo. Jak wleisz to w Google to wyskakuje Ci pełno adresów z taką polityką. Czytałem gdzieś, że udostępniono wzór takiej polityki, ale nie mogę go znaleźć. Ale po ilości stron, które maja to samo wniskowałbym, że moze chodzić o to. Chyba, że wszyscy skopiowali z Allegro, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności