Skocz do zawartości

Informacje o cookie - o co chodzi?


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie popupy przyczyniają się w znaczącym stopniu do zmniejszenia konwersji bo są dodatkowym rozpraszaczem i każdy kto ich używa jest w moim mniemaniu co najmniej "mało rozsądny". Mario w tym wątku dobrze napisał, ze moze jeszcze damy taki popup na całą stronę, żeby tylko każdy zauważył...

Strona sejmu (https://sejm.gov.pl) to przykład tego jak w zgodny z prawem sposób i co najważniejsze jak najmniej inwazyjny wdrożyć tą debilną dyrektywę (bo inaczej tego nazwać się nie da) i zachęcam wszystkich do podobnego wdrażania tego gówna na stronach.

Myśleć ludzie, myśleć a nie ślepo podążać za największymi portalami, które na tej dyrektywie chcą nabić sobie publicity (onet jest tego miażdżącym przykładem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Blog Kasi Tusk nie ma info o cookies.

Kto by miał niby w interesie za to pozwać? Przecież chyba nic nie ugra, nałożona ewentualnie kara zostanie pożarta przez państwo. Chyba, ze to będzie nowa forma konkurencji wśród polskich przedsiębiorców.

PS. Najrozsądniejsze co możemy zrobić z tym debilizmem, to uczynić z tego martwe prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny a co z takimi stronami jak np: darmowe blogi? Skąd ja mam wiedzieć czy taki blox.pl sadza ciacha czy nie? Czy to nie podchodzi? Albo blogger - ten ma jakieś analizy na 100%.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie uniwersalnego komunikatu (np. takiego jak u Zgreda) i załączenie do niego linku do pobrania wtyczki do przeglądarki, która na wszystkich stronach ten komunikat wyłączy...

https://www.europarl.europa.eu/portal/pl - tutaj też info o ciasteczkach nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona sejmu (https://sejm.gov.pl) to przykład tego jak w zgodny z prawem sposób

ooo - bardzo ładnie. Nieinwazyjne info tylko na stronie głównej - bo przecież to od głównej strony wchodzi się na serwis a nie przez piwnicę na podstronę....

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to dyrektywa UE to czemu inne kraje nie zamieszczają na swoich stronach informacji o cookies w taki widoczny sposób jak to ma miejsce w Polsce? Przykładowo na stronie t-mobile.pl jest informacja o cookies, a na np. stronach t-mobile.cz i t-mobile.co.uk już takich informacji nie ma. Nie wystarczyłby obowiązek posiadania przez każdą stronę www polityki prywatności i tam umieszczenie informacji o ciastkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności