Skocz do zawartości

Moderowany katalog stron PR 2 - nowy katalog


TheMatthew173

Rekomendowane odpowiedzi

Katalog stał się (dla niektórych stety, dla innych niestety) ponownie płatny. Obniżyła się cena wpisu oraz ceny poszczególnych wyróżnień. Ponadto dodałem kilka usprawnień takich jak możliwość wpisu dla 10 stron tańszym kosztem i wiele, wiele więcej. Dodatkowo istnieje opcja umieszczenia linka na stronie głównej i wszystkich podstronach.

Naturalnie mam dla Was kilka kodów :) Pamiętajcie, aby przeczytać dokładnie regulamin. Proszę potwierdzić otrzymanie kodu, w przeciwnym razie wpis zostanie odrzucony.

Wpis zwykły:

pijo1

pijo2

pijo3

pijo4

pijo5

pijo6

pijo7

pijo8

pijo9

pijo10

pijo0

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam dla Was kolejne kody, tym razem do mojego nowego katalogu. Chcesz zdobyć kod? Zasada jest prosta:

napisz mi PW lub na e-mail realmati@onet.pl ilość stron jaką możesz dodać do mojego katalogu. Osoby z największą liczbą stron (nie licząc zaplecz) oraz osoby najszybsze dostaną ode mnie kody :)

Powodzenia!

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności