Skocz do zawartości

[inne] Kto pozycjonuje "wiosnę" ?


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobrze, bociany już przyleciały. Idzie wiosna.

Długo będą przeklinać ten rok ;) Mi się skończyły jabłka dla szpaków i kosów.

A ciągle oszołomy nam wmawiają że mamy globalne ocieplenie :faja:

Po prostu walka okazała się skuteczna. Nic tak nie ochładza klimatu jak dodatkowe podatki ;)

Prognozy zapowiadały wiosnę na święta, a teraz podają "jesień" do połowy kwietnia. Brrr...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wiosna, że można lepić wielkanocnego zająca ... ze śniegu. Zresztą ktoś ulepił 3 metrowego był nawet w TV :)

50&dstw=640&dsth=360

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem słońce i cieplutko było poważnie , urok zycia w chemicznym mieście :)

Ale to co zobaczyłem wczoraj rano przerosło mnie , dzień wcześniej w lesie widziałem ludzi na pikniku grających w lotki a na następny dzien rano myślałem że śpie, las za oknem był biały a w lesie wieksze zaspy niż były w zimie na głebokośc całej dłoni i jeszcze goscia na nartach widziałem :stop:

Czegoś takiego jeszcze nie przyżyłem nigdy , zmiana w ciągu nie całych 18 godzin .

Dzisiaj to mamy dopiero Priman aprilis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności