Skocz do zawartości

Grupa katalogów - kontakt


freestyper

Rekomendowane odpowiedzi

Katalogowanie dla leniewych jak by sam multikod nie wystarczył Generał to bardzo zapracowany ale za razem uczciwy i żetelny człowiek.

Chwała mu sa seokatalogi i za jego grupę seoków które są wartościowe.

Jeżeli nie masz czasu by samemu katalogować to lepiej to zleć komuś innemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freestyper - odpowiedź wysłana.

Tak jak poziom napisał - mam lekkie opóźnienia w odpisywaniu na maile ale bez obaw - wszystkie zlecenia katalogowania są wykonywane a data ważności premium liczy się od momentu akceptacji wpisu. Wczoraj poszły chyba raporty końcowe do 10-15 zleceń.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zakupiłem multikod z katalogowaniem ok 10 marca z grupy intelekt i do tej pory ani widu ani słychu. Nawet faktury jeszcze nie otrzymałem.

Jeżeli tego nie ogarniają czasowo to niech oferują tylko multikod (bez katalogowania), już dawno sam ręcznie bym to sobie dodał.

I co z tego że to ten "wielki" Generał? Jak ktoś sobie rady nie daje i nieogrania to albo niech ludzi zatrudni albo niech nie robi miliarda rzeczy na raz.

/l~~$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności