Skocz do zawartości

Co to za program ? warto kupić ?


przemex

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przypadkiem trafiłem na stronę, szukajac dodatku do przegladarki internet explorer (pokazujacej page rank)

i znalazłem Ranking Monitor

https://www.semonitor.pl/

jest tam program do kupienia, warto w niego zainwestować ? tanie to nie jest, moze ktoś go zna ? albo zna darmowy odpowiednik innego oprogramowania

I drugie pytanie, kiedys miałem zainstalowany dodatek własnie do internet explorer, po wejsciu na stronę pokazywał mi się PageRank strony w górnej belce explorer, lecz po reinstalacji XP nie mam juz tego dodatku i nie mogę poszukać gdzie to kiedyć znalazłem w sieci, zna ktoś moze adres ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google.pl napewno coś znajdziesz za free jest tego sporo. Google nawet ma taki program.

https://www.google.com/tools/firefox/toolbar/index.html - download

PageRank Display

Wondering whether a new website is worth your time? Use the Toolbar's PageRank™ display to tell you how Google's algorithms assess the importance of the page you're viewing.

btn_pagerank.gif

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata pieniędzy.

Da się o z powodzeniem zastąpić darmowymi aplikacjami, np. "free monitor for google" (czy jakoś tak), albo google dance Erbita. Ciekawe czy to narzędzie potrafi sprawdzić 450 DC tak jak GD - jakoś wątpię :)

Co do toolbarów - firefoxa zainstaluj - jest do niego parę fajnych seo-wtyczek.

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności