Skocz do zawartości

Długie napchane frazami anchory


jarecki123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdybym linkował strone takimi na przykład takimi długimi linkami z napakowanymi frazami: buty sportowe zimowe męskie damskie tanie dla dzieci to czy to może zaszkodzić mojej witrynie?

Czy lepiej to rozdzielać i linkować: buty damskie i męskie tanie buty zimowe i dla dzieci ?

Pytam się dlatego bo czesto nie chce aby moje linki miały taki sam anchor na jaki się pozycjonuje, aby google ciężej było wykryć spam, no i żeby mimo wszystko jakaś moc z takiego długiego anchora szła mi na stronę którą pozycjonuje na "buty męskie" "buty damskie "tanie buty" "buty dla dzieci".

Frazy z butami podałem tylko jako przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałeś kiedykolwiek taką frazę: "buty sportowe zimowe męskie damskie tanie dla dzieci" w wyszukiwarkę? Jak chcesz się pozycjonować bez dawania anchorów odpowiednich? Jeśli już chcesz różnicować to dajesz jako anchor adres strony, tutaj, kliknij, zobacz itp.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mnie zrozumieliście.

Jeżeli pozycjonuje się na "buty męskie" "buty damskie "tanie buty" "buty sportowe" "buty dla dzieci" i mam już ich bardzo dużo, i żeby nie dowalać kolejnych linków z dokładnym anchorem dowalam linki bez anchora (czyli url domeny lub "kliknij tutaj" itp), ale wydaje mi się że walenie anchorem "buty sportowe dla dzieci" przekazuje mi trochę mocy na frazę "buty sportowe" i "buty dla dzieci" ale nie powiększa ryzyka uzyskania filtru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarecki123, jeśli "dowalisz" linkami, nie ma znaczenia, na jaki będą anchor, ryzyko filtrowania i tak będzie. Musisz zmienić swoje podejście, a nie anchory- tłukąc na oślep milionem linków nigdy nie ograniczysz ryzyka filtra.

I, co już @sebastek zauważył, to zupełnie różne frazy, mocy nie przekażesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuje moc podlinkuj sobie "buty sportowe dla dzieci", "buty sportowe męskie", "buty sportowe damskie", "buty sportowe adidas" i obserwuj frazę "buty sportowe". Ogólnie pozycjonując dłuższe frazy przekazujesz również moc na pierwszy człon/wyraz.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mnie zrozumieliście.

Jeżeli pozycjonuje się na "buty męskie" "buty damskie "tanie buty" "buty sportowe" "buty dla dzieci" i mam już ich bardzo dużo, i żeby nie dowalać kolejnych linków z dokładnym anchorem dowalam linki bez anchora (czyli url domeny lub "kliknij tutaj" itp), ale wydaje mi się że walenie anchorem "buty sportowe dla dzieci" przekazuje mi trochę mocy na frazę "buty sportowe" i "buty dla dzieci" ale nie powiększa ryzyka uzyskania filtru.

Dobre liki według mnie warto dać parę takich lików. Bedzie to wyglądało bardziej naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dodasz frazę buty sportowe zimowe męskie damskie tanie dla dzieci to osiągniesz TOP na ten oto anchor, wspaniałe, ale jaki klient szuka sportowych damsko-męskich butów dla dzieci

zapomniałeś dodać, żete sportowe buty damsko-męskie dla dzieci muszą być zimowe.

Link, pewnie, jest, ale pozycjonowanie na tej podstawie praktycznie żadne. Możesz zmanipulować PR albo inny wskaźnik, ale nie pozycję bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności