Skocz do zawartości

Długie napchane frazami anchory


jarecki123

Rekomendowane odpowiedzi

@sesjebankowe - w takim razie dlaczego w stopce masz anchor sesje elixir, a nie opony samochodowe, skoro to jest to samo ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia co wpiszesz w anchor,

Przypuszczalnie pozycjonujesz stronę o butach, a w anchor wpiszesz np. tanie samochody to siła pójdzie na tą frazę którą masz na stronie, czyli buty.

To chyba Chłopie zrewolucjonizowałeś branże seo w dniu dzisiejszym. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sesjebankowe - w takim razie dlaczego w stopce masz anchor sesje elixir, a nie opony samochodowe, skoro to jest to samo ?

Znaczenie jakieś ma ale bardzo niewielkie.

Na moim przykładzie, poprzednio miałem w anchorach sesje przychodzące i na tą frazę nie awansowałem ani pozycji, na stronie miałem treść typu sesje bankowe, sesje elixir i na tych frazach cały czas wbijałem się wyżej.

Jak zmieniłem opis na stronie to dopiero wtedy ruszyła fraza sesje przychodzące.

W zakładce mam sesje elixir tylko dlatego żeby każdy wiedział w co klika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D Zpomnieliście o jednym - content is king a właściwie to powinno być: optimization is king :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sesjebankowe - w takim razie dlaczego w stopce masz anchor sesje elixir, a nie opony samochodowe, skoro to jest to samo ?

Znaczenie jakieś ma ale bardzo niewielkie.

Na moim przykładzie, poprzednio miałem w anchorach sesje przychodzące i na tą frazę nie awansowałem ani pozycji, na stronie miałem treść typu sesje bankowe, sesje elixir i na tych frazach cały czas wbijałem się wyżej.

Jak zmieniłem opis na stronie to dopiero wtedy ruszyła fraza sesje przychodzące.

W zakładce mam sesje elixir tylko dlatego żeby każdy wiedział w co klika.

To oznacza tylko że miałeś bardzo słabe linkowanie (marne katalogi, linki NF itp), oraz że frazy na które się wbijałeś są bardzo łatwe, uwierz mi nawet na lekko średnią frazę nie wejdziesz bez linków z właściwym anchorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tylko że miałeś bardzo słabe linkowanie (marne katalogi, linki NF itp), oraz że frazy na które się wbijałeś są bardzo łatwe, uwierz mi nawet na lekko średnią frazę nie wejdziesz bez linków z właściwym anchorem

A ciekawe, może kiedyś zrobie testy z linkowaniem z anchorem z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anchor z kosmosu, może w pewnym stopniu wpłynąć na pozostałe frazy, w przypadku niektórych domen widzę poprawę pozycji wszystkich fraz, po mocnym linkowaniu pozostałych.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że nikt w 100% nie jest przekonany do swojej racji.

Ja napisze tak: w anchorach do mej stronki
wpisuje cyklinowanie wrocław oraz parkiety wrocław.

Po wpisaniu frazy CYKLINOWANIE PARKIETU WROCŁAW jestem czwarty chodź nigdy na taki anchor nie pozycjonowałem mało tego, nawet w żadnych meta tagach nie mam frazy CYKLINOWANIE PARKIETU WROCŁAW. Mam kilka mniejszych fraz i słów z których można byłoby stworzyć 3-członowego anchora ale jego nie mam.

Więc jak to się dzieje że jestem tak wysoko w wynikach?!

Kompleksowe usługi  cykliniarskie: Cyklinowanie i  układanie parkietu we Wrocławiu i okolicach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że nikt w 100% nie jest przekonany do swojej racji.

Ja napisze tak: w anchorach do mej stronki
wpisuje cyklinowanie wrocław oraz parkiety wrocław.

Po wpisaniu frazy CYKLINOWANIE PARKIETU WROCŁAW jestem czwarty chodź nigdy na taki anchor nie pozycjonowałem mało tego, nawet w żadnych meta tagach nie mam frazy CYKLINOWANIE PARKIETU WROCŁAW. Mam kilka mniejszych fraz i słów z których można byłoby stworzyć 3-członowego anchora ale jego nie mam.

Więc jak to się dzieje że jestem tak wysoko w wynikach?!

Czasami takie pytania mnie załamują :(

A może dlatego, że masz wszystkie te 3 słowa w tytule strony? Nie trzeba się pozycjonować/linkować aby być na frazę wysoko.

PS. Zresztą w description również pojawiają się te fraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności