Skocz do zawartości

Polska - San Marino


secesjonista

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lewandowski wreszcie się widzę może wyżyć na piłce, Grosicki się obudził, kadra jak widać perfekcyjnie przygotowana do meczu z tygrysem europy.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsza i ostatnia bramka w tym meczu dla PL :D

[edyta] szaleją chłopcy albo księgowy zamyślił się w cyferkach :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marches, tvn24 ma jeszcze lepszy - "Worek z bramkami rozwiązany." :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahaha "Jest Milik na boisku od 50 minut ale słabo go widać, dobrze, że nie był na pozycji spalonej" Dodam gramy z AMATORAMI i bezrobotnymi studentami ;) no i Arek żółta kartka Brawo!!!!

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie Boruc po porażce z Ukrainą zapowiedział,że nasza reprezentacja walczy o pierwsze miejsce w grupie :) .

Tutaj już trzeba myśleć o EURO 2016, bo te eliminacje, są już przegrane. Może uda się urwać jeden punkt Czarnogórze, może jakiś remis z Ukraińcami, ale większych szans na awans nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że Lewandowski został zawodnikiem meczu

No bo przecież strzelił 2 bramki z karnych i to jednego prawie bramkarz obronił. I mówi że się udało przełamać nie moc strzelecką nie ważne jak, a gdyby grał Błaszczykowski to i tego by nie było, nawet w meczu z najsłabszą drużyną świata nasza gwiazda nie jest w stanie strzelić bramki z akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności