Skocz do zawartości

Polska - San Marino


secesjonista

Rekomendowane odpowiedzi

Nasi praktycznie cały czas byli na połowie przeciwników a mimo tego, nie potrafili strzelić gola, mieli mnóstwo sytuacji. Dla mnie wynik beznadziejny, nie widzę u nas zawodowych piłkarzy ani wielkiej różnicy w zawodnikach z San Marino, nie ukrywajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla Lewandowskiego za jego grę w BL, ale jego gra jest poniżej krytyki. Nie widziałem chyba dobrego przyjęcia, zawsze piłka odskakiwała od niego jak od ściany. Gra naszych zawodowców, to jeden wielki chaos, zero techniki, zgrania, kto ma piłkę, ten stara się kopnąć do przodu, lub nieudolnie prowadzić przy nodze, zero gry z 1 piłki, dzieli nas przepaść od europejskich średniaków, mega przepaść.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamanie po rzucie karnym:) Ciut lepsza drużyna i była by porażka. Drugim okiem oglądałem Ukraina-Mołdawia. Szybka gra, pod koniec trochę za ostra, ładna bramka Mołdawii. Padał śnieg z deszczem było zimni ale zawodni biegali jak antylopy na safari. W Warszawie po stokroć nuda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. u mnie sie wyswietla.. na roznych przegladarkach - zadna nie zalogowana do fejzbuka

eee.. u mnie sie wyswietla.. na roznych przegladarkach - zadna nie zalogowana do fejzbuka

[edyta] sprawdzone nawet: na innym proxy, przez onlajnową przeglądarkę - wyświetla się ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności