Skocz do zawartości

Przywrócenie do stanu pierwotnego


Shev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem od znajomego tablet, jednak jest on zablokowany bo został wpisany kilkakrotnie źle kod rysunkowy.

Na tablecie nie ma cennych rzeczy, więc mogę go odblokować w każdy możliwy sposób.

Czy znacie jakiś skuteczny sposób co mogę zrobić, żeby zacząć korzystać normalnie z tableta ?

Wgranie softu, przywrócenie ustawień domyślnych, jakiś hard reset, nie wiem ?

Jak ktoś mi wtyłumaczy krok po kroku, to zamiast w serwisie płacić 50 zł, doładuje komuś konto za 10 zł

GoCLEVER 9300

Czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi wtyłumaczy krok po kroku, to zamiast w serwisie płacić 50 zł, doładuje komuś konto za 10 zł

:D -> daj zlecenie oni tam takie lubią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ktoś ma za ciebie znaleźć i podać ci wszystko na tacy bo szanownemu forumowiczowi nie chce się tyłka ruszać żeby taką błahą sprawę rozwiązać ? powodzenia w życiu.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności