Skocz do zawartości

Czy kradzież, aby wyżywić rodzinę powinna być karana?


seobuster

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz do 1000 zł to nie jest kradzież tylko wykroczenie, a trudno raczej ukraść jedzenia za więcej niż 1000 zł chyba, że ktoś naładował do plecaka kawioru :) Więc nie macie racji, można komuś podprowadzić np. rower za 900 zł i nie być złodziejem. Polska - raj dla mętów

To akurat miało na celu poprawienie statystyk policyjnych. Nie masz na żarcie idź do marketu weź sobie mleko, chleb, ser i co ci potrzeba. Problem w tym, iż zaraz zlecą się cwaniaczki z zegarkami Rolexa i koszulą Celvina Kleina i będą udawać wyciągać ręce chociaż im się nie należy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Problem w tym, iż zaraz zlecą się cwaniaczki z zegarkami Rolexa i koszulą Celvina Kleina i będą udawać wyciągać ręce chociaż im się nie należy!!

Dlatego pisałem.

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/174331-czy-kradziez-aby-wyzywic-rodzine-powinna-byc-karana/#entry1202810

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie sytuacje są są beer i to czeste , najczesciej można to zauwazyc wśród emerytów za scianami naszymi krtórzy zdychaja bo musza wybierać czy zapłacić za jedzenie leki czy czynsz i jeszcz eich nachodza i oszukuja na rózne sposoby. absurd a myto widzimy i siedzimy cicho bo się boimy jak gazela lwa .

Bieda i głód nawet dzieci jest taka wokół nas że mnie aż to wk****a , mam prawo powiedziec jak ktoś mnie poprosi o zeta przed sklepem spi. er.dalaj idź do roboty darmozjadzie pieprzony i nie moge k.. u.r.wa bo on nawet nie chce na czynsz a na jedzenie jakaś do h..u.ja paranoja to jest . Wiem że rząd ma pieniądze na każdego jednego głodnego i bezdomnego w kraju wystarczy poświęcić jakieś inwestycje i zamiast dogonic unię za 30 lat to za 35 lat , jeszcze bardziej się wk.u.r.wiam jak se zdaje sprawe że za ta sytuacje jestesmy odpowiedzialni głównie my zwykli ludzie , ja ty , oni i reszta .a wystarczy poświęcić jedną milionowa naszego czasu i pwoiedziec jasno rzadowi ee co .. wy ..k.ur.wa w główkach wam już sie darmozjady pomieszalo wam , mamicie mnie jakimiś pierdołami o gonieniu uni o nowych drogach a obok widze zdychających ludzi jak ranne zwierzeta w lesie to jest tak oczywiste że az się czuje zażenowany że musze na taki niski poziom schodzić , wielu jest takich wykształconych , mądrych z fakultetami i certyfikatmai a tak oczywistej i prostej rzeczy minimalnego miniumum którte charakteryzuje że jestesmy mimimum myślącymi stworzeniami zrozumieć i pieprza rózne głodne bajki i argumenty (mówie ogólnie) .

A uwierzcie ludzie że swoje za uszami mam i wcale nie jestem prosocjalny, tez uważam jak wielu z was że na wszystko trzeba sobie zapracawoać rekoma i głową!! No ale nie na takie mimima minimum które tak się należa człowiekowi kazdemu jak to że sie może wysrać :)

Dlatego apeluje ogarnijcię się ku.r..wa wreszcie i i nie ważne czy się zgadzasz z moimi pogladami innymi , czymnie lubisz czy jestes taki czy taki , zlodziej , oszukujesz ludzi czy kimkolwiek jestes nie dopość aby w twoim otoczeniu takie patologie i paranoje występowały i powiedz jasno rządzacym NA TO SIE NIE ZGADZamy DARMOZJADY I MACIE TO ZMIENIC TERAZ JUŻ W TYM MOMEMENCIE I G.ÓWNO MNIE OBCHODZI CZY MACIE SPOTKANIE Z MERKEL SRELKEL TO JEST PRIORYTET.

Jeśli te minima zostana zachowane wtedy możemy bawic się demokrację ,prawa czlowieka czy wolny rynek czy prawa rynku bez tego nie mamy nawet prawa wspominac takich słow jak ani takich jak godnośc , prawa człowieka , czy samo nazywanie sie człwiekiem!!!

Być może ja jestem taki tepy i mi się w głowie pomiesząło nie chciałem nikogo urazic i przepraszam i żuycze wszystkim miłego dnia ,ale ja am takie zdanie h..j. na h..u.ju go nie zmieni .Pozdrawiam :)

ps,.a wy mody mieliście pomyśleć nad daniem działu charytatywne na samą góre (to zadna sugestia , wasze forum :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności