Skocz do zawartości

Baza mejlingowa - jak to się robi?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły wygląda to tak, że ładuje się maile do skryptu/programu obsługującego wysyłkę, ustawia się kilka opcji i co najważniejsze - treść wiadomości i tak pokrótce to tyle...

Swoją drogą, jeżeli oczekujesz bardziej pomocnej odpowiedzi, to musisz trochę przybliżyć temat, bo tak na prawdę nie wiadomo z czym masz problem :) Jaki program/skrypt, czego konkretnie nie rozumiesz?

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim "

- Kupiłam bazę mejlingową

-i newsletter,

nie ma nic wspólnego z sobą. Bo po to instaluje się system newslettera w serwisie, by taką bazę stworzyć i pozyskać użytkowników którzy są zainteresowaniu otrzymywanie newslettera = wiadomości mailowych z serwisu.

Wysyłka do userów z kupionej bazy będzie prawie tym samym co spam.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem przychodzą takie :)

Dzien dobry!

Nazywam sie Kim Gilbert, jestem kierownikiem w Nismo Motorsport.

Obecnie mamy nastepujace wakaty.:Kierownik operacyjny, Specjalista lancucha

sprzedazy, Agent magazynowy..

Aby zakwalifikowac sie na dane stanowisko, nalezy przejsc okres probny na

stanowisku asystenta kierownika. W naszej firmie kazdy ma mozliwosc

sprawdzenia sie, osiagniecia i budowania kariery zawodowej..

Nasze wymagania:

- Wykazywac dbalosc o doskonalosc

- Dokladnosc i starannosc

- Podejmowac niezalezne oceny i decyzje

- Optymalizacja szybkosci w implementacji zadan

- Uzyskiwanie aprobaty planow, udzielanej przez kierownika wydzialu.

- Generowanie raportow na temat kluczowych transakcji oraz pomaganie

kierownikowi w przygotowaniu prezentacji

- Wspolpraca z kierownikami biur w generowaniu harmonogramow platnosci za

transakcje

Aby zlozyc podanie o zatrudnienie, wyslij skrocona wersje swego resume

job.pl@aol.com.

Z powazaniem,

Kim Gilbert

Dzial Kadr - Nismo Motorsport

job.pl@aol.com

Vacancy ID: 159283

Date: 26/3/2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak przychodzi spam z reklamą to jeszcze tam ale za takie to bym za jaja powiesił do wysuszenia :), niech to dostanie osoba co nie ma roboty i się na to złapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cordor zbierają (potwierdzają) bazę maili pod wiagry i inne dziadostwa.

Swoją drogą ja często dostaję takie spamy tylko na maile, które podawałem przy katalogowaniu. Oznacza to, że wiele katalogów jest dziurawych jak jap|erdolę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj otrzymałem taki spamik i to w odniesieniu do kilku moich zaplecz:

Witam, nazywam się Patryk Stachowiak reprezentuję firmę WebProgress zajmującą się promowaniem oraz optymalizacją stron internetowych w wyszukiwarkach. Poniżej przedstawiam wyniki stwierdzonych najważniejszych błędów na stronie: xxxxxxx - które maja znaczący wpływ na pozycję Państwa strony w wyszukiwarkach:

- Zbyt duża ilość slow kluczowych !

- Mapa strony "sitemap.xml" nie została znaleziona !

Proponujemy pomoc naszych techników w celu wyeliminowania wyżej wymienionych błędów na stronie oraz poprawy pozycji w wyszukiwarkach dzięki optymalizacji Państwa strony internetowej. www.web-progress.com.pl Patryk Stachowiak WebProgress -- www.web-progress.com.pl

Oferty pozycjonowania różnych zaplecz dostaję kilka na miesiąc ale takie cudo pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności