Skocz do zawartości

Jaki skrypt do wyświetlania info o cookies


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki darmowy skrypt byście polecili do wyświetlania info o cookies na stronach opartych na unikalnym skrypcie i stron nie na skrypcie

sprawdzałem te dwa i są nie bardzo

webhelp.pl/artykuly/okienko-z-informacja-o-ciasteczkach-cookies/

ideas2action.pl/2013/03/22/informacje-cookies-gotowe-rozwiazanie/

to też jest nie bardzo

politykacookies.pl/

Znacie coś jeszcze ?

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie musisz mieć skryptu wyświetlającego informacje o cookies. To co odbywa się teraz na polskich stronach to paranoja, która nie ma nic wspólnego z wymaganiami ustawowymi.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w samym html tak tez myślę, a jak jest formularz kontaktowy, to darować sobie?

Nie musisz mieć skryptu wyświetlającego informacje o cookies. To co odbywa się teraz na polskich stronach to paranoja, która nie ma nic wspólnego z wymaganiami ustawowymi.

No tak ale chcę żeby się okienko zamykało jak ktoś kliknie na zamknij a nie chce żeby było na stałe na stronie

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz kontaktowy sam w sobie dalej nie tworzy cookies, zależy co masz w skrypcie.

Wejdź w FF na swoją stronę WWW, kliknij ten swój formularz (wyślij), następnie w ustawieniach FF wybierz "Opcje">>"Prywatność">>"usuń pojedyncze ciastka" tam masz wyszukiwarkę, jeśli po wpisaniu Twojej domeny nic nie ma, to nie ma cookies i możesz odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności