Skocz do zawartości

Jaki skrypt do wyświetlania info o cookies


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znalazłem fajny bezpłatny skrypt, który ma wybór szablonów oraz kolorystyki, można go zainstalować na swoim serwerze, lub pobierać ze strony autora. Nie wyświetla żadnych reklam.

Możecie sprawdzić tutaj CiasteczkowaPolityka.pl

Z linkiem do twojej strony? to do tyłka takie rozwiązanie

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą otrzymałem ofertę od UTI 50zł netto za kod cookies :P a co jeśli nie wstawie na swoje strony info o cookies ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest mnóstwo darmowych skryptów. Ja się podpiąłem tutaj [...]

ale najważniejsze, że się spamerski link przemyciło..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 3ba wyswietlać info o ciasteczkach :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 3ba wyswietlać info o ciasteczkach :)

Rozwiń myśl :> ?

BTW.

Ktoś wyżej napisał, że jak strona w zwykłym html to nie korzysta z ciasteczek. NIE MUSI ale może, zależy co tam sobie webmaster wymyślił. Jak macie poinstalowane GA albo AdSense na zwykłej statycznej htmlce to już trzeba info o ciasteczkach i politykę prywatności mieć (ta druga jest wymagana choćby przez Adsense, ale jej nie weryfikują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek informacyjny nie zawiera linku do strony autorów

Fantastycznie, że specjalnie się zarejestrowałeś, żeby nam o tym powiedzieć.

Fragment regulaminu tego znakomitego skryptu:

"6. Korzystając z darmowej wersji skryptu SemArch ma prawo wyświetlić reklamę na stronie z zaimplementowanym skryptem pobranym z domeny skryptycookies.pl"

To już nie jest szeptanie, ani szemranie, to jest po prostu ordynarny pierd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 3ba wyswietlać info o ciasteczkach :)

Zgredzik, na prywatnych stronach pewnie nie, ale na stronach "byznesowych"... :/ rozwiń swoją myśl, bo nie chcę dyskutować na "bezargumenciu" :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta sprawa to jedno wielkie nieporozumienie i idiotyzm wymyślony przed ograniczonych urzędasów w ue + przytakującym im urzędasom na wysokich stołkach w Polsce. Przecież to jest nonsens i istne denerwowanie ludzi. Równie dobrze można sobie informować o tym co to jest php, język html, obrazki, sesje itp itd. Ludzie zaczęli protestować jak była akcja z Acta i to było fajne bo politycy i urzędasy nam na głowę nie weszły. Tu kolejny raz nam weszli i jest cisza - każdego to denerwuje ale nic się nie dzieje. Na fejsie znalazłem link do protestu ale słabo to widać rozreklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se przylaczam do prostestu, oczywiscie! :)

Zmieniamy noclegi Ustka na lepsze dokładając wszelkich starań, aby noclegi nad morzem spełniały wszelkie oczekiwania korzystających z nich gości. Wrażenia zaś przedstawiamy w fotograficznych eksploracjach na przyjaznym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wkleić w <HEAD>

I mieć kotwice lub jak kto woli "hamulec ręczny" dla wczytującej się strony :].

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności