Skocz do zawartości

Jaki skrypt do wyświetlania info o cookies


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wogole info o ciasteczkach nie wyświetlam, bo po co. Jak mi będą chcieli wkleic karę to się przyczepie żeby mi wytłumaczyli po co to jest. A jak wytłumaczą to że złamali ochronę danych bo znaleźli do mnie kontakt:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

najlepiej wklejcie jak tak jak ma allegro :) . Zobaczcie jakie ładne 'description' pod wynikami im się "robią" : site:allegro.pl

Już prawie masowo mają :

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików

Za co im tam płacą ??

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4 KB

No widzisz nie wiesz nawet o co chidziło, a piszesz.

Wklej sobie poniższy kod który zwróci - wysyła tylko:

document.write('Małe dane < 1kB');

wywołaj stronę i chwilę poczekaj to może zrozumiesz dlaczego może spowalniać ładowanie strony...

<script src="https://www.http200.pl/chwilowy/spowalniacz.php" type="text/javascript"></script>

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4 KB

No widzisz nie wiesz nawet o co chidziło, a piszesz.

Wklej sobie poniższy kod który zwróci - wysyła tylko:

document.write('Małe dane < 1kB');

wywołaj stronę i chwilę poczekaj to może zrozumiesz dlaczego może spowalniać ładowanie strony...

<script src="https://www.http200.pl/chwilowy/spowalniacz.php" type="text/javascript"></script>

Masz rację nie wiem o co chodzi.

Starasz mi się na siłę coś udowodnić bo robisz to za 300zł?

Jeśli to nie tajemnica podeślij Twoje rozwiązanie jestem ciekawy czy ma więcej czy mniej.

Napisz proszę w jaki sposób zamieścić informację na stronie nie zwiększając jej wielkości?

Zakładam że nie wstawiasz całego skryptu do index (co i tak powiększy wielkość pliku, który musi się załadować) przy jednoczesnym zmniejszeniu Code to Text Ratio.

Odwołując się do rozwiązania allegro

div dodawany jest na końcu przed </body> a nie jak w allegro na początku - efekt zaprezentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie wiem o co chodzi.

Starasz mi się na siłę coś udowodnić bo robisz to za 300zł?

Jeśli to nie tajemnica podeślij Twoje rozwiązanie jestem ciekawy czy ma więcej czy mniej.

Napisz proszę w jaki sposób zamieścić informację na stronie nie zwiększając jej wielkości?

Czy ja coś na silę udowadniam ?

@Napisz proszę w jaki sposób zamieścić informację

Na ogólnych zasadach zamieszczanie elementów HTML. Nie wiesz jak to się nie "podniecaj" tyko napisz odpowiednie pytanie w odpowiednim dziale! To nie chodzi o wielkość kodu wstawki, ale pochodzenie tego kody i miejsce wstawienia ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny bezpłatny skrypt, który ma wybór szablonów oraz kolorystyki, można go zainstalować na swoim serwerze, lub pobierać ze strony autora. Nie wyświetla żadnych reklam.

Możecie sprawdzić tutaj CiasteczkowaPolityka.pl

Z linkiem do twojej strony? to do tyłka takie rozwiązanie

Nikt Ci nie zabrania usunąć linka, czy nawet umieścić na swoim serwerze. Ten skrypt przynajmniej bez grzebania w kodzie pozwala ustawić kolory i poprawnie zamyka informację, nie wyświetlając jej przy kolejnych odwiedzinach i nie wyświetla żadnych reklam na co trafiłem sprawdzając inne skrypty.

Mam u siebie i nadal polecam ten darmowy skrypt cookies - https://ciasteczkowapolityka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wogole info o ciasteczkach nie wyświetlam, bo po co. Jak mi będą chcieli wkleic karę to się przyczepie żeby mi wytłumaczyli po co to jest. A jak wytłumaczą to że złamali ochronę danych bo znaleźli do mnie kontakt:)

3387.gif

Noclegi Busko Zdrój - Zapraszamy do naszego pensjonatu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oksymoron 2 dychy wywalone w plecy.. wystarczy przeczytać mac.gov.pl i zrobić wg. wskazówek, a dwie dychy zainwestować w zgrzewkę piwa.

[edyta] teraz widzę, że to wiejski szemrany.. jakby to powiedziała moja kilkuletnia córka "fuuuuj, ale fmierdzi!"

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

strony w samym html nie korzystają z ciastek

Nie prawada :] Taka strona może mieć statystyki oparte o javascript które zapisują cookie tak samo jak reklamy google i inne.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności