Skocz do zawartości

Jaki skrypt do wyświetlania info o cookies


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Umieściłem kody ze strony https://silktide.com/tools/cookie-consent/docs/installation/jakiś czas temu i teraz patrzę na źródło:

https://s3.amazonaws.com/cc.silktide.com/cookieconsent.latest.min.js
<Error><Code>AccessDenied</Code>
<Message>Access Denied</Message>

więc trzeba zmienić na

<script src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/cookieconsent2/1.0.9/cookieconsent.min.js"></script>

trochę wkurzające :)

 

 

 

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up targałeś z obcego serwera .js ?? przecież to może być strzał w kolano.. ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie umiesz napisać to na serwisie aukcyjnym za 5-15 zł można kupić skrypt informujący o cookie nawet z indywidualnym wyglądem i alkalizacją plików na własnym serwisie. Oczywiście również może tam być dziura ale to mniej prawdopodobnie, że autor JS z zewnetrznego serwisu będzie wyświetlać linki do niebieskich tabletek. Jak ktoś od lat handluje tym skryptem i masze jego dane z serwisu aukcyjnego prawdopodobieństwo tego, że coś Tobie podrzuci jest minimalna, czego nie powiesz o nowych kontach lub zarejestrowanych na zmarłego dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności