Skocz do zawartości

[Wykonam] Pisarz, publicysta, copywriter napisze teksty


aadress

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Napiszę dla Ciebie teksty na stronę, reklamowe, pod wyszukiwarki. Najchętniej poważne artykuły bo nie mogę konkurować z piszącymi 1000 znaków za 1 zł. Nie biorę najmniej bo przykładam się do tego co piszę i napisanie strony A4 nie zajmuje mi pięciu minut. Cena moich usług zaczyna się od 8 zł za tysiąc znaków ze spacjami. Oczywiście wcześniej mogę wysłać próbki tekstów lub dać link do artykułów. Najlepiej wpisać w wyszukiwarkę „piotr sokołowski liberte”. Przykłady tekstów niepublicystycznych wysyłam na maila. Piszę obok znanych w środowisku publicystów. Moją tożsamość możesz zweryfikować za pomocą Facebooka Pozdrawiam i zachęcam do mam nadzieję owocnej dla obu stron współpracy. Proszę pisać na adres: piotrek.sokolowski@interia.pl lub dzwonić 789454198.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności