Skocz do zawartości

Pierwsze porsche w policji?


seobuster

Rekomendowane odpowiedzi

Po co? Oni nawet Alfami nie potrafią jeździć to co dopiero taką porszawką?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nawet Alfami nie potrafią jeździć

Chyba w Twojej gminie. :)

Ogólnie w takim autach nie siedzią amatorzy pieszych spacerów. Nie raz się przekonałem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfy są tylko w miastach powiatowych :P

Ja się przekonałem, że Alfy bardzo często stoją w serwisie z powodu "nieprawidłowego użytkowania" - ale tak to jest jak się dotąd jeździło właśnie łazikiem :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a się przekonałem, że Alfy bardzo często stoją w serwisie z powodu "nieprawidłowego użytkowania"

Ogólnie rzecz biorąc, Alfy zawsze więcej stoją niż jeżdżą. Szczególnie od chwili gdy Alfę wykupił koncern na ef. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi panowie Motor Show Poznań ;) (które zamierzam odwiedzić :) (dobra reklama, trzeba przyznać, że ludzie dali się złapać ;)

4-7 kwietnia

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi panowie Motor Show Poznań ;) (które zamierzam odwiedzić :) (dobra reklama, trzeba przyznać, że ludzie dali się złapać ;)

Ale z jaką fantazją skoro tyle osób dało się złapać. Bardzo dobry chwyt marketingowy. No może n ei tak skuteczny jak zespołu weekend. Przyjęcie image zachodniego artysty, ale najważniejsze, iż wszystko się kręci. I ten robi kasę i ci, więc wszystko jest cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy raz do roku dowiedzieć się jaki był przetarg i na jakie auta :P tak czasem można panów z ITD czy też "nieznakowane" (długo przed jest ogłaszany ;) zresztą Porsche w polskiej policji (gdzie nawet swój własny papier toaletowy noszą, a ostatnio brał ode mnie policjant długopis bo im w pracy nie dają ;) do tego nasze drogi panowie, przeto rowerem byś uciekł skręcając w lepszą drogę polną ;) czy jakakolwiek dziura na CB radio można złapać ich jak trasę ustalają (mowa o tych Porsche)

a sponsorem tej imprezy jest https://www.facebook....198048886880464 ;)

Ps to nie lakier a folia odblaskowa coraz modniejsza w naszym kraju :)

0_0_0_282161565_middle.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności