Skocz do zawartości

[prywata] VW vs Volvo


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

ale po kiego grzyba ma być duży, cięzki i ładny - tak dla szpanu?
Co racja to racja. Jednak czasami trafi się jej wyjazd do klienta, z którym trzeba omówić umowę na kilkanaście tyś. Euro miesięcznie. Więc musi jako tako wyglądać :)
Zakładam, że owa kobieta nie planuje przed nikim uciekać
Jak mnie zdenerwuje to może się jej to przydać :D

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kava, gdybym jeździł Lupo a nie zabawką (...)

Nie da się zaprzeczyć, że im większe, tym bezpieczniejsze.

W chwili obecnej mamy samonakręcającą się spiralę, co jest widoczne najbardziej w USA, gdzie paliwożerne SUVy popularność zawdzięczają (poza szpanem) względom bezpieczeństwa. Jakby taki SUV przypierniczył tam w Forda Focusa, to trochę tak, jak u nas Ford Focus przypierniczający w Tico.

Najlepiej, jakby cały świat jeździł pociągami, busami, rowerami i Volksvagenami Lupo :D

Jednak wszystko co pali mniej, prędzej czy później wyprze to, co pali dużo, bo energii jest coraz mniej i będzie coraz droższa, proste.

Oburzyłam się, jak zobaczyłam, że Volvo ma być lepsze, bo jest większe i ładniejsze - jedną z pierwszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chce się trochę tym autem nacieszyć, to energożerność i radzę wziąć to sobie do serca i posłuchać babci kavy :)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąć to sobie do serca i posłuchać babci kavy :)

babcia kava już raz miała teorię o dolarze i na razie nie miała racji :):D

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia kava już raz miała teorię o dolarze i na razie nie miała racji :):D

Pan vel już o tym z babcia kavą rozmawiał :) Nie wiem, dlaczego spodziewasz się natychmiastowych efektów tak wielu czynników z dnia na dzień. Do tego, Irańska giełda naftowa została przesunięta na za rok z przyczyn niewiadomych (sygnaturka). Bąbel jest, ale nie wiadomo, kiedy pęknie.

Babcia kava nie jest nawiedzoną ekscentryczną babcią apokalipsy ;)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo - 100 %

Golf byl dobry - pierwszy model - reszta to szajs produkowany masowo - sypie sie skrzynienia biegow po 2 latach - znajomy mial nowe - z salonu - po 2 latach peknela obudowa skrzyni i cala do wymiany. VW to juz nie ten sam co pierwszy model ;)

Nie ma sie co bac "drogich aut" - ja mam BMW 735i - silnik 3.5 litra - wygoda, komfort, niezawodnosc i niesamowite osiagi a spalanie wcale nie wieksze niz przecietny silnik 1.6 jak sie go nie cisnie, bo jak sie cisnie to potrafi i 26 litrow spalic :D

koszty napraw - jakie naprawy ? :) no przyznam sie - przepalila mi sie po 3 miesiacach zarowka od prawego stopu :)

Nie da się zaprzeczyć, że im większe, tym bezpieczniejsze.

dokladnie - juz sie przekonalem jak mialem Honde Civic i gosc mi wjechal w tylek przy 60 km/h - z auta nie zostalo nic - zatrzymal sie przy przednich siedzeniach lamiac tlne na kilka kawalkow ;)

w zyciu juz nie kupie takiego badziewia :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dlatego miałeś się nie zjawić w Katowicach?

a bylem, bylem :)

i dobry przyklad - srednie spalanie wynioslo 12l / 100 km a jechalem 100 - 110 :)

sluchajcie starego wyjadacza motoryzacyjnego Intrudera - KUPUJCIE BMW :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo, im większe tym bezpieczniejsze
Z tą wielkością, to nie do końca jest tak jak się wydaje :D

Volvo jest tylko o 10 cm dłuższy :)

Wymiary:

Golf 4397/1735/1485

Volvo 4483/1717/1413

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności