Skocz do zawartości

[prywata] VW vs Volvo


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chodzi o to, że metan na skalę przemysłową uzyskuje się z gazu ziemnego, czyli paliwa kopalnego, przecież to wynika z kontekstu.

2. W zasadzie innymi słowy, "gaz ziemny to prawie metan" - lepiej? :)

Przecież nie piszę że metan jest gazem ziemnym :D

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przypominam tekst z twojej strony.

który de facto jest jedynie naukowym określeniem na gaz ziemny

Metan - związek chemiczny, gaz ziemny to mieszanina i przy prawie 10% domieszek trudno uznać że metan=gaz ziemny.

W zasadzie innymi słowy, "gaz ziemny to prawie metan" - lepiej?

Znacznie lepiej.

Miałaś pałę z chemii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że nadintepretujesz.

Gdyby miało być "metan jest gazem ziemnym", zdanie brzmiałoby "Metan czyli gaz ziemny".

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22sci...btnG=Szukaj&lr=

Reklamacje do Kennetha Deffeyes'a.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie - to tutaj ja sie przylacze z bardzo wazna wiadomoscia:

Mozesz uwazac sie za super znawce samochodow - nie jestes nim jak nie jestes mechanikiem z 10 letnim doswiadczeniem ! Teraz wszystkie dobre auta sie skonczyly i sprowadzaja graty posklejane z kilku samochodow za pomoca superglue - sam na takie na takie cos nacialem - auta sa posklejane tak ze trzeba naprawde dobrego mechanika zeby sie zorientowal - lepiej zaplacic nawet te 300 zl mechanikowi zeby pojechal z Toba niz pozniej stracic 7 tys (tak jak ja) przy odsprzedazy zlomu ktorym i tak sie nie da jezdzic ;)

ps. mojego zloma - po fakcie - ogladalo 3 mechanikow z ktorych tylko jeden sie polapal - pozniej sie zorientowalem ja jak mi zaczelo wszystko odpadac :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz firmę, to możesz rozwazyć leasing, nawet na używane samochody, ale nowsze (2-3 latki) i z pewnego źródła. To wcale nie jest takie drogie, bo to co jest tanie, to jest tanie tylko w naszym przekonaniu (mało kosztowało = tanie). To co w starym gracie wydasz na naprawy, to w leasingu wydasz na opłaty leasingowe. Ale jest jeden plus - jeździsz nowszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym autem tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie cię zaholują.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder2600 - mów mi jeszcze !!! Sam miałem kochanego forda scorpio 2.8 w wersji Ghia - no super, to z wyposażenia miało wszystko jak nie więcej, wszystko było fajnie, dopuki nie zaczęlo sie to wszystko psuć :) Na końcu już nawet nie chciałem wiedzieć co się popsuło, był tylko wystawiony akt zgonu :)

Obecnie mam Mazdę Xedos 6 - Nie ma to jak Japan Technology :]

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w starym gracie wydasz na naprawy, to w leasingu wydasz na opłaty leasingowe. Ale jest jeden plus - jeździsz nowszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym autem tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie cię zaholują.

Za tą sama cenę np jakiegoś nowego auta 70tyś złoty, za tą kasę można sprowadzić tak dobry samochód, lepszy, bezpieczniejszy i napewno nikt cie nie będzie musiał holować.

Do czego zmierzam, do tego że firmy i do tego media lobbują na rzecz nowych aut wciskająć ludziom bzdury o złomach zalewających nasze drogi( w takim razie gdzię sa stacje kontroli pojazdów?), fakt, jest duża ilość samochodów sprowadzanych ale nie wszystkie to złomy a co najważniejsze teraz ludzi na nie stać i dla niektórych to są motoryzacyjne marzenia, a takie hieny sprzedające nowe auta, kredyty itp piszą bzdury o wyższości ich produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności