Skocz do zawartości

Szeptanie - warto? gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie mi czy warto promować forum internetowe z pomocą marketingu szeptanego? Linkowanie na innych forach nie jest do końca ładne, ale jeśli podany link rzeczywiście może pomóc autorowi tematu.

Warto, przekłada się to na wzmocnienie domeny, na lepszą pozycję linkowanego forum w serp?

Jeśli tak to z kim warto współpracować? Agencje, osoby indywidualne oferujące takie usług (może ktoś konkretny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aby zrobić dobry buzz (to nie jest marketing szeptany sensu stricte o czym mowa) to należy najpierw znaleźć odpowiednie fora, przeanalizować wątki a dopiero natępnie umiejętnie rozpocząć buzz. Coby nie było walnięć "ni z gruchy ni z pietruchy" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie, to tak trzeba pisać, by to ten moderator sam dał linka do miejsca, które nas interesuje. Ale to jak już ktoś tu napisał, nie kosztuje po 2 zeta za wpis ;)

Nie tyle moderator ale jakiś inny użyszkodnik fora internetowego "naprowadzony" na temat :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielam się na wielu forach, np forum krzywego i wasza szeptanka wygląda tak: znalazłem fajna stronę zapraszam link.

Znacie firmę xxx ja skorzystałem i polecam.

Jakim trzeba być głąbem żeby tak pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności