Skocz do zawartości

Szeptanie - warto? gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wasza =czyja ?

Wasza czyli tych którzy wykonują takie usługi. Ja na swoim forum pozwolił bym na reklamę, ale umieszczoną nienachalnie i w ciekawej wypowiedzi. Albo jawnie jestem przedstawicielem firmy xxx chciałbym ją Państwu opisać. Konkretnie i logicznie.

Jestem Igor, nie Piotr Kojotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś jak ten sektor wygląda w US and A? Są jakieś znane akcje/kampanie, które były przeprowadzane w ten sposób, czy raczej trzyma się to w tajemnicy?

Moc marketingu szeptanego to tajemnica sukcesu serwisu hotmail.com, kiełbasek drobiowych (Al Fresco/USA), batoników Take 5 (Hershey/USA), spodni One True Fit (Lee/USA).

W Polsce korzysta z niego również wiele firm i portali chociaż traktują tego typu kampanie jako wspomagające (TESCO, Bakoma, Big Star, Mastercard, Polpharma, Herbapol, eSky.pl, gadu-gadu).

Akcją w sensie stricto marketingu szeptanego była też telewizyjna "Pij mleko".

Boleśnie przekonał się o jego mocy Lech Browary Wilekopolski (słynna akcja „Kibicuję Lechowi, nie kupuję Lecha”).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniek

Po co są to kampanie szeptane aby wyglądały na naturalne. Jak mylisz, najpierw ktoś inwestuje kasę aby zachwalać jakiś produkt na forach. A później wydaje oświadczenie "To nie byli zadowoleni klienci a jedynie nasa kampania"?

Nikt sie do tego nie przyzna.

Strona podstawowe zasady czyszczenia monet wraz z blogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szeptanka jest bardzo skuteczna, czasami wyniki podobne jak 4 pozycja w G, tylko musisz zrobić to bardzo rozsądnie:

1. Zakładaj na forum konto daj kilka tematów odpowiedzi

2. Udzielaj kontrowersyjnych odpowiedzi

3. Nie rejestruj się i nie dodawaj postu typu "zapraszam na strone xxx"

4. jak tu nie którzy na forum możesz wyrażać się jako specjalista

5. Nie szeptaj na forach na przykład ogrodniczych jak masz stronę o tematyce robienie stron

6. udzielaj się na forach z ruchem

7. nie spamuj i udzielaj odpowiedzi związanych z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielam się na wielu forach, np forum krzywego i wasza szeptanka wygląda tak: znalazłem fajna stronę zapraszam link.

Znacie firmę xxx ja skorzystałem i polecam.

Jakim trzeba być głąbem żeby tak pisać.

Jak by ktoś chciał opisać swoją firmę, zaprosić na kurs albo pogadać o biznesie bez spamowania to zapraszam na https://www.terazfirma.pl

Pion :P

1. Poruszyć dyskusję o szeptaniu

2. Ponarzekać, że ludzie nie potrafią tego robić

3. Wkleić swojego linka zapraszając na umiejętne szeptanie

4 ??

5. profit

Zrobić to wszystko na tyle bezczelnie, żeby ktoś to wykopał... Tym razem się nie udało - nikt się nie wku...ił :)

Pion - trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, jesteś na dobrej drodze...

Ale masz ode mnie podbicie tematu ;)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności