Skocz do zawartości

Jak ten gosciu to robi :) Copperfield to przy nim amator


KataLogi.co

Rekomendowane odpowiedzi

nie, to nie jest magia. magii nie ma. są rzeczy, które na pewno jeszcze bardziej by cię zadziwiły, ale to cały czas nie będzie magia.

Masz rację ale to sie odnosi do ateistów he :) i zalezy od punktu widzenia , bo jak nazwiesz ponad 90% ludności ziemi wierzących w magiczną/e istoty jak nie magią w namacalnej postaci . Albo to że małe dziecko przetrwało w gruzach kilka dni bez wody i jedzenia podczas gdy reszta silniejeszych zmarła , albo to że mały niepozorny człowieczek w obronie rodziny potrafił powalić 3 koksów może w 15 sekund co widziałem na własne oczy jak nie magią :D

Tio że zyjemy jest magią bo wytłumacz mi pochodzenie zycia oraz jak powstal wszechświat bo dla mnie to magiczne miejsce jak sztuczki tego gościa :D.

Dobra ja naprawde idę spac a swojaka wina już nie rusze długo :) zreszta juz po prima cześć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas, jak 90% ludzi, o których piszesz, żyjesz w ten sposób, że jeśli czegoś nie rozumiesz nazywasz to magią, cudem, etc. To, że w coś wierzysz, nie oznacza, że to coś jest/istnieje na prawdę. Wiesz dobrze, że sam masz kłopot, aby przed samym sobą udowodnić cokolwiek z twoich tez na tematy bóstw, o których dzielnie nam tu prawisz ;)

żeby nie było, dynamo jest fajnym "magikiem" i też lubię patrzeć jak bawi ludzi. co ciekawe w zeszłym roku na starym rynku w poznaniu w dragonie spotkałem poznaniaka, który również łaził po ludziach i pokazywał sztuczki. po blokach nie chodził, ale z czasem pewnie ta moda się przyjmie i więcej pozytywnego freaku pojawi się na ulicach.

cheers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko czego nie rozumie! ale pewne kwestie nazywam magią , to że dziecko które powinno zginąc przezywa nie jest magią dla ciebie a jedynie nie wytłumaczalnym przypadkiem medycznym? (choc też uważam że wszystko jest wytłumaczalne tylko nie wszytsko rozumiemy czy potrafimy wytłumaczyć)

Wiesz dobrze, że sam masz kłopot, aby przed samym sobą udowodnić cokolwiek z twoich tez na tematy bóstw, o których dzielnie nam tu prawisz

no niestety nie zgodze się , po pierwsze dawno juz o tym nie gadałem , po drugie nie mam z tym problemu cały czas obstawiam że bóśtwa istnieją w takiej czy innej formie bo sa poprostu ludziom potrzebne aby przetrwali , jakbysmy wszyscy byli nie wierzący to już ci mówiłem co by było , zreszta przy 6% ateistach co sie teraz dzieje na świecie a co by było przy 90 :) Chętnie tez posłucham w kórej kwesti mam problem o którym mówisz.

żeby nie było, dynamo jest fajnym "magikiem" i też lubię patrzeć jak bawi ludzi. co ciekawe w zeszłym roku na starym rynku w poznaniu w dragonie spotkałem poznaniaka, który również łaził po ludziach i pokazywał sztuczki. po blokach nie chodził, ale z czasem pewnie ta moda się przyjmie i więcej pozytywnego freaku pojawi się na ulicach

I to jest właśnie dla mnie magia co mam więcej powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko czego nie rozumie! ale pewne kwestie nazywam magią , to że dziecko które powinno zginąc przezywa nie jest magią dla ciebie a jedynie nie wytłumaczalnym przypadkiem medycznym? (choc też uważam że wszystko jest wytłumaczalne tylko nie wszytsko rozumiemy czy potrafimy wytłumaczyć)

masz discovery to zacznij oglądać nie tylko dynamo, jest tam kilka pozycji, dzięki którym zrozumiesz wiele kwestii, które pozornie będą dla ciebie nie zrozumiałe. i nie mam tu na myśli programu "jak to jest zrobione" ;)

obstawiam że bóśtwa istnieją w takiej czy innej formie bo sa poprostu ludziom potrzebne aby przetrwali

chyba sam widzisz, że tego typu dowodzenie nie należy do powalających.

, jakbysmy wszyscy byli nie wierzący to już ci mówiłem co by było , zreszta przy 6% ateistach co sie teraz dzieje na świecie a co by było przy 90 :) Chętnie tez posłucham w kórej kwesti mam problem o którym mówisz.

no to jest coś czego w dyskusjach nie lubię - jakbyśmy, gdybyśmy ... gdyby ryby były grzyby to pływałyby na niby.

co do problemu, to napisałem już, to czego nie rozumiesz lub jawi ci się jako niemożliwe, zamieniasz na czary mary i cuda na kiju, a w rzeczywistości są to prawa, których po prostu jeszcze nie odkryliśmy.

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz discovery to zacznij oglądać nie tylko dynamo, jest tam kilka pozycji, dzięki którym zrozumiesz wiele kwestii, które pozornie będą dla ciebie nie zrozumiałe. i nie mam tu na myśli programu "jak to jest zrobione"

Mam ale prawie w ogóle telewizji nie oglądam, wole być już wśród ludzi chyba i nie rozumiec pewnych kwesti :)

chyba sam widzisz, że tego typu dowodzenie nie należy do powalających

Nie chce sie tu rozpisywać czemu i tyle , zresztą pisałem o tym jak Ja to widze ile można o tym gadać :)

no to jest coś czego w dyskusjach nie lubię - jakbyśmy, gdybyśmy ... gdyby ryby były grzyby to pływałyby na niby.

Też nie przepadam ale chyba wiekszośc tez naukowych i wynalazków na początku opierało sie na błędnych założeniach i słowach "gdyby" czy "jakbysmy" .Na temat Boga też kiedyś znajdziemy rozwiązanie jak znaleźlismy na loty w kosmos po tylu tysiącach lat , tyle że do rozwiazania tej zagadki potrzeba nam jeszcze więcej czasu i jak mówiłeś

w rzeczywistości są to prawa, których po prostu jeszcze nie odkryliśmy

dobranoc

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo typował ćwierćfinały, półfinały i finał. Obawiam się, że w tym przypadku nie byłoby go stać na wysłanie wszystkich wariantów :)

Jeśli dobrze odczytuję typy ze zdjęcia to obstawił tylko kto przejdzie ćwierćfinały (+ karne czy nie), przejdzie półfinały (+ karne czy nie) i wygra (+ czy przewagą 2 lub więcej punktów). Moim zdaniem trzeba było wysłać 16384 kupony za £1, żeby mieć pewność, że któryś z nich wygra. Myślę, że trudno zrobić sobie tańszą reklamę na taką skalę ;)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei lubię popatrzeć... A dla wszystkich, co twierdzą że to ustawione, polecam jego pokazy na żywo ;)

Magia to może i nie jest, ale zaje*ista iluzja.

Również dobry w tej dziedzinie jest Criss Angel, ba, zaryzykowałbym stwierdzenie ze nawet lepszy ;)

www.inspirowaniruchem.pl - Treningi Personalne w Szczecinie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba było wysłać 16384 kupony za £1, żeby mieć pewność, że któryś z nich wygra. Myślę, że trudno zrobić sobie tańszą reklamę na taką skalę ;)

Pewnie masz rację pod warunkiem, że miałby czas, żeby te wszystkie kupony wypełnić :) - a nie miał go wiele bo od momentu gdy ćwierćfinaliści byli znani do rozpoczęcia meczów (a nawet wcześniej, bo przecież jeszcze trzeba był nagrać przekazanie kuponu - chyba, że dogadał się z gazetą i zrobił samo nagranie później, to zresztą niewiele zmienia :) ). No i musiał wypełniać te kupony sam, bo gdyby ktoś mu pomagał a potem puścił farbę to byłoby po karierze Dynama i wielki obciach. I jeszcze nie mógł się pomylić :) Reasumując nie wiem co jest mniej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności