Skocz do zawartości

Dziękuję wam wszystkim serdecznie......


tonyg

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie pozycjonerzy - dziękuję wam wszystkim - dzięki za poświęcony czas, za odpowiadanie na tak głupie dla was a istotne dla mnie pytania. Dzięki wam, waszym bezpośrednim poradom a przdewszystkim informacjach zawartych w forum dzisiejszego dnia czekało mnie miłe zaskoczenie. Wracam do domu, patrzę a moja domena, bo serwis dopiero powstanie, ale moja domena panoramica wraz z serwisem tymczasowym uzyskała PR4. Co prawda nie we wszystkich datacentrach, ale mam nadzieję że także się zaktualizują. Sorki że do was o tym piszę, ale bardzo chciałem się komuś pochwalić, a moja żona zrobiła wielkie oczy na mnie kiedy jej to powiedziałem i nadal nie wie co mówiłem :)

Pozdrawiam

Tomek

------------------------------------------

Vortal Śląskiej Przedsiębiorczości, katalogi firm, oferty pracy

_______________________________________________________________

Firany

Spis Firm

Polskie forum Brighton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to także chciałem podziękować za wszystkie odpowiedzi na głupie pytania a zadaje ich nie mało ;) i pochwalić się, wczoraj dzięki linkowaniu zauważyłem jakiś efekt , jedna strona na dany anchor jest już na 60 miejscu a inna na inny anchor na 24 B)

Heh nie jest to żaden sukces ale miałem już chwilę zwątpienia a tutaj takie miłe zaskoczenie i odrazu jest chęć dalszego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności