Skocz do zawartości

IP - adres internetowy. Mam kilka pytań.


messina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

messina, nie tylko po IP następuje identyfikacja położenia :) Jest wiele innych numerów identyfikujących.

Co masz jeszcze na myśli?

A można mieć w tablecie zmienny internet mobilny, z IP niezależnym od położenia i z anonimowym położeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można mieć w tablecie zmienny internet mobilny, z IP niezależnym od położenia i z anonimowym położeniem.

Teoretycznie, tak.

Jeśli kupisz tablet np. w Hongkongu a i kartę pre-paid w Nigerii, to masz mobilny internet, teoretycznie nie do namierzenia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim możesz kupić w Polsce anonimowo więc nie trzeba jechać do Nigerii :)

Z innych rzeczy do namierzenia to przy internecie moblinym na pewno firmy zapisują lokalizację delikwenta po nadajnikach i (chyba) numer urządzenia (w telefonie to imei w tabletach to nie wiem :)) i to nie tylko w przypadku połączenia ale zawsze jak urządzenie jest aktywne czyli loguje się do nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie jak to jest z tymi apkami na smartfona co zmieniają ip, ma to jakiś sens? Co z tego że zmieni ip jak dalej można zidentyfikować te samo urządzenie tyle że z innym ip, chyba łatwo to połączyć, a jak sie ma jeszcze gmaila :)

Jest jakiś sposób na tak skuteczne ukrywanie jak na komputerze ?

Mogę jeszcze polecić JonDo do firefoksa fajny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia, to czy da się IP zmienić zależy od providera. Jeśli Twój dostawca do każdego twojego urządzenia które korzysta z netu przypisze stały IP to żadna "zmieniarka" Ci nie pomoże. Jedynie VPN / Tor. Najprościej to sprawdzić przez rozłączenie się z netem i połączenie ponowne i sprawdzenie adresu publicznego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienne jest bo to operatorzy komórkowi, ale co z tego że zmienia jak do kolejnych ip wykrywa ten sam telefon na dodatek ze szpiegiem androidem.

Testuje pozycjonowanie strony tylko przez smarta, jednak nie wiem czy jest sens, jesli bedzie wykrywało że wszystkie działania są z tego samego urządzenia z androidem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności