Skocz do zawartości

[PROJEKT] SECOND CHANCE - SEO Copywryting dla niepełnosprawnych


ENACTUS WSZiB

Rekomendowane odpowiedzi

"Może zaproponujecie na ile powinniśmy się wyceniać?"

Nie da się wycenić pracy, której jakości się nie widzi. Chętnie skorzystam z projektu testowego i jeśli będę zadowolona, pochwalę się dobrą jakością w kilku miejscach.

Również zachęcam do skorzystania z serwisu Brandle - w razie pytań dot. projektu zapraszam na PW lub kontakt przez stronę. Myślę, że moglibyście z niego skorzystać z 2 stron - jako serwis reklamujący się na forach, oraz jako agenci chcący w ten sposób zarobić. Na stronie znajduje się poradnik dla agentów, dzięki któremu można zapoznać się ze sposobem działania serwisu, jak i z poradami odnośnie tego, jak zacząć zarabiać w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy do Was pytanie, czy nie jesteście zainteresowani współpracą z takimi osobami?

Za jakimi ? :D - chyba każdy z nas ocenia pracownika biorąc pod uwagę tylko efekt finalny czyli pracę przez niego wykonaną ;) . Maxiu dokładnie wymienił kryteria jakie nas interesują - dodatkowo mnie interesują formy prawne umów jakie mogę zawierać z poszczególnymi podwykonawcami ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim przypadku kontakt się urwał po tym, jak napisałam jakich tekstów potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie to samo. 10 kwietnia podałem dane do umowy i cisza. Dla mnie to nie strata bo chętnych do pisania nie brakuje, ale projekt mi się spodobał i chciałem że się tak wyrażę dać osobie niepełnosprawnej zarobić. Zlecenia były by stałe.

Po kiego grzyba się tu reklamowali i zawracali głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam za brak aktywności - wszystko spowodowane jest załatwianiem formalności związanych z przygotowywaniem przykładowej umowy o dzieło i oddaniem jej do sprawdzenia odpowiedniej osobie. Niestety ten jest zapracowany i wiąże nam to wszystko ręce..

Obiecał jednak, że umowa będzie gotowa w ciągu dwóch dni i wtedy dopiero będziemy mogli ruszyć konkretnie z zleceniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram inicjatywę, aczkolwiek sam mam złe doświadczenia z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, a kilka ich było.

No i moim zdaniem 2 zł za dobry jakościowo art to trochę mało, wyceniłbym to na więcej, a przy dobrej jakości i terminowości usług na pewno byłoby dużo stałych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności