Skocz do zawartości

Alias www bez zgody właściciela


Bodhistawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z darmowym aliasem strony internetowej. "Alias" wyświetla stronę w ramce i dodaje reklamy. Został on założony dobrych kilka lat temu i chyba był linkowany, bo na pewne strony wyświetla się wyżej niż strona właściwa.

Chciałem go usunąć, ale nie mam dostępu do konta z którego została założony, bo zajmował się tym (rzeczone kilka lat temu) kto inny i nie mam z nim żadnego kontaktu. Rozmawiałem z adminem aliasów, ale zasłania się tym, że nie alias należy do właściciela konta e-mail na który został założony...

Czy może on mnie, jako właściciela strony, na którą prowadzi alias ot tak sobie zignorować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<script type="text/javascript">
setTimeout("if(self!=top) top.location.href=self.location.href", 1000);
</script>

Wstaw w kodzie strony, a każde wywołanie "aliasu" przekieruje przeglądarkę odwiedzającego na Twoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności