Skocz do zawartości

RSS z forum na stronę


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam forum w phpbb3 i mam aktywny kanał RSS mam też inną stronę i chciałbym aby na tej stronie wyswietlały się ostatnie tematy i czy jest jakiś sprawdzony skrypt który daje na stronę z linkiem do kanału RSS i m isię wyświetla na stronie ?

Spraedziłem kilka naście skryptów które są w internecie i nic, ewentualnie jakiś błąd wyskoczy

Strona jest w php ale to nie jest cms

Jak ktoś ma sprawdzone rozwiązanie aby wyświetlić ostatnie tematy z forum phpbb3 na innej stronie i chciałby pomóc to chętnie taka pomoc przyjmę albo naprowadzić jak to zrobić chociaż w php nie jestem za dobry

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możesz napisać zlecenie w dziale ogłoszenia i ktoś (uwaga reklama: np. Ja) może Ci wykonać taki skrypt w cenie około 20,00 zł,

Pozdrawiam

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt według mojej wizji składałby się z jednego pliku umieszczonego w katalogu z forum.

a w dowolnym miejscu gdzie miałby się wyświetlać efekt skryptu można za pomocą 1 linii kodu PHP wyświetlić go :)

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli daje tą linijkę kodu na dowolnej innej stronie w php i załózmy pokazywało by się np. 5 (do ustalenia) ostatnich tematów z forum np. same tytuły ostatnio poruszanych tematów

A skrypt co jaki czas by aktualizował? rozumiem że ustaliłbyś np. co 2 godziny albo częsciej albo rzadziej?

I to ta linijka kodu z tej strony łączyła by się z tam tym plikiem który by był na forum celem aktualizacji czy odwrotnie?

To tyle pytań by było

Jak by to było tak proste jak piszesz to by mi pasowało, a jeszcze co z obciążeniem strony, serwera duże by było?

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@małydzo,

Tak jak Veal mówi, jeżeli jesteś zainteresowany zleceniem zapraszam na PW, lub do działu Zleceń i ogłoszeń.

Pozdrawiam.

//down, wyczyściłem skrzynke

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności